Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jel a terhesség...

Van valami jel a terhesség alatt, ami utal arra, hogy kisfiút vagy kislányt várok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első perctól éreztem, hogy fiú lesz, mindenki azt mondta, majd kiderül. Mosolyogva kérdeztem a 18 hetes UH-n a dokit, és a válasz kicsit sem lepett meg, fiú! :-)

Először a savanyút kívántam, aztán az édeset. Egyszer sem hánytam, de az elején émelyegtem egész nap! A hasam először széles volt, egyesek szerint kislánygyanús, most csúcsos! Az arcom ugyanolyan, mint volt, bár néhány napja van vagy 3 kis pattanásom. Van egy féltestvérem lány, nekem fiam lesz! :-) Ja és azt azért észrevettem a babonát is mindenki másképp ismeri! Mindegy, a lényeg, bár közhelyes, hogy a mi picink, és egészséges!!!

Nagyon boldog babavárást!

33 hetes kismama

2008. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én rákerestem az interneten a kínai fogamzás naptárra, ami azt mutatta, hogy a fogamzás hónapja és az életkorom alapján kislányunk lesz. Nem nagyon hittem benne, ezért végignéztem az egész családra és ismerősökre vonatkozó "jóslatot" csodák csodájára mind bejött!! El is neveztük a kicsikénket Panninak. Aztán a 12. héttől gyanús lett valami picike folt a lábacskák között az uh-on! :)) A következő uh-on kiderült, hogy nem csak a baba növekszik, hanem a pici folt is, ami bizony nagyon fütyi kinézetű!Most 19 hetesek vagyunk és tuti, hogy Marcikánk lesz!! Szóval hiába minden praktika, babona, megérzés, pocakforma, Ő a fogantatás pillanatától tudja, hogy mi lesz, csak nekünk kell türelemmel kivárni a bizonyosságot. JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!
2008. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a babonában,nálam sem émelygés,sem hányás nem volt,s kisfiúnk lesz!!Biztosat az UH-on lehet látni!
2008. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!