Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jel a terhesség...

Van valami jel a terhesség alatt, ami utal arra, hogy kisfiút vagy kislányt várok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

saját tapasztalat, hogy én nagyon rosszul voltam az elején, hányós voltam.minden második ember azzal jött, hogy kisfiú, a többi meg hogy kislány :D

ezek szerintem csak ilyen babonás dolgok.

egyébként kisfiú lesz.

ja, meg hogy csúcsós a hasam / most hogy tudjuk , hogy kisfiú / mindenki egyből, mert kisfiú.nővéremnek épp ilyen volt a pocija és kislánya született :D

boldog babavárást

2008. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem kislanyom lesz, s rengeteg edesseget kivantam.. szinte betegesen faltam a csokikat.. :-) baratnom pedig savanyut kivant, neki fia lesz.. de nincs ra biztos jel sajnos.
2008. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyton hányingerem volt,ingerült voltam és kicsiit levert.

És mindenem volt a mandula!

Kisfiú!:)

29 hetes kismami

2008. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az anyai megérzés be szokott jönni.

A többi babona, hogy ki votl felül,meg csukva volt-e a szátok, meg édeset vagy sósat eszel, és hogy kered vagy hegyes a hasad, és lent van-e vagy fennt...Én nem hiszek benne

2008. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukam meselte hogy velem es a lanytestveremmel edesseget kivant folyamatosan az ocsemmel pedig savanyut...remelem ez nem csak veletlen, merthogy en kislanyt szeretnek es nagyon edesszaju lettem..
2008. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az anyai megérzéssel nem értek egyet!Végig azt hittem hogy fiam lesz és nem:)viszont baromi sok édességet kívántam.

20 hetes kismami

2008. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom az előző hozzászólóhoz! Meg mertem esküdni rá, hogy fiút hordok a szívem alatt...és egy cuki kislányom lesz!!! Egyébként én is inkább az édeset kívánom. A hasam alapján nekem is fiút jósoltak...sajnos semmi biztos nincs rá!!!A legutóbbi, hallott verzió az, hogy olyan nemű lesz a gyerek, amelyik fél a kevésbé domináns a kapcsolatban...elég érdekes :)
2008. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én édeset kívánok és fiam lesz:-))

Nincs jel, sztem.

2008. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én nem voltam hányós, rosszulléteim is alig. Viszont nagyon édesszájú, rengeteg csokit eszek. A savanyút egyáltalán nem kívánom. A hasam csúcsos és lent hordom. Azt mondták fiam lesz, mert megváltozott az arcom. Ma sem értem mi változott rajta, mit látnak?! A párommal fiút vártunk, viszont és úgy éreztem lányom lesz. Hát, az ösztönöm nem vált be, a többieknek lett iagaza. Fiam lesz, és nagyon boldog vagyok!

Üdv. 30hetes kismama

2008. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindíg savanyút kívántam. Fiam lett :)))
2008. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!