Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jel a terhesség...

Van valami jel a terhesség alatt, ami utal arra, hogy kisfiút vagy kislányt várok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 11:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Meg azt is hallottam, hogy ha az anyának fiútesója van, akkor az első fiú, ha lánytesója, akkor az első lány lesz. Végülis bevállt, nekem öcsém van, fiam lett. De anyukámnak nővére van, lánya is lett először (azaz én). A nővérének is lánya lett először. De hát ki tudja, hogy van, ha valakinek nincs tesója... :)
2008. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Dehát a baba nemét az apa génjei határozzák meg, nem? És mi van abban az esetben, ha kívánom a savanyút és az édeset is?
2008. ápr. 15. 12:40
 13/23 anonim ***** válasza:

Semmi,én is így vagyok,nálunk kislány,én mindent megennék.A hasam meg csúcsos,és mindenki szerint fiú, de az UH megmutatta.Hányinger volt az elején 10 hétig, de nem vészes,hányni is kb minden másnap,harmadnap.

Szval sztem az UH az igazi(bár néha az is téved).

Hány hetes vagy?

2008. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

na ez az, nekem nincs tesóm és fiam lesz :)

én is kívánom a savanyút és az édeset is.

Én csak hasra gyarapodtam eddig, mindenki látja, hogy fiam lesz, mert mondják is ezerrel :)

Az egyik barátnőm is fiút vár. neki az arca tiszta pattanásos lett és bőrhibás az én arcom pedig még soha nem volt ilyen tiszta és sima :)

én megéreztem, hogy fiam lesz :)

hát sok sikert. 33 hetes kismama

2008. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Sziasztok˘!Én nekem csak hányingerem volt,májfoltos lett az arcom,megérzésem alapján lányra számoltam.Nagyon kívánom a csokit és a csípős dolgokat.18hetes 4d-ultrahangon derült ki ,hogy kisfiú lesz ezért nem hiszek a babonákban!üdv 27hetes kismama
2008. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok!
2008. ápr. 15. 13:03
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fiaimmal csúcsos hasam volt,most meg inkább széles és kislányom lesz. A fiúkkal állandóan az édeset kívántam,most meg a savanyút.:) A fiúkkal gyönyörű szép volt a bőröm,sehol egy pattanás,most meg tele vagyok velük.

De van,olyan,hogy ha baloldalt érzed előszőr mozogni a babát,akkor fiú,ha jobb oldalt,akkor lány. :)

Bár nálam ez bejött.:))

Van ami bejön(bár szerintem véletlen).


Egyébként ez a tesós dolgo érdekes. Nekem van 2 lánytestvérem és 3 fiú.Ilyenkor,hogy kell nézni? :))

2008. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt kívánom és lányom lesz :)
2008. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Azt hittem lányom lessz, de hamar megmutatta magát a pöcsös már 12 hetesen.Addig minden reggel hánytam émelyegtem aztán elmúlt.A pocim csúcsos, nem tudom mennyit számít.Én kívánok mindent amit meglátok és rágerjedek, tehát nehogy beleéld magad, mert olvastam itt olyan anyukákról akik nem tudják elfogadni, hogy más nemű babájuk lessz.Mondjuk nem is értem őket.Az ember gyerekre vágyik, nem csak lányra vagy és fiúra....
2008. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél széles hasam volt,és nagyon kívántam a savanyút.Fiam lett.Most pedig csúcsos hasam van,és rettentően kívánom(és végig kívántam)az édességet,de szinte már betegesen odavagyok az édességért,és most is fiam lesz....
2008. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!