Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam, hogy terhes...

Nem tudtam, hogy terhes vagyok? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az egyik csatornán megy egy ilyen műsor...Szerintetek kamu? Annyira hihetetlen számomra a műsor. Ráadásul olyan nők is voltak benne akiknek már volt gyerekük, tehát nagyon jól tudják milyen a terhesség és mégse vették észre magukon a későbbit. A leghihetetlenebb, hogy minden esetben egészséges gyerek jött világra orvosi ellenőrzés nélkül...
2012. márc. 21. 17:40
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A TLC műsorán van, általában hétköznap délelőtt, meg este. Az angol címe: I didn't know I was pregnant, ez alapján jobban utána nézhetsz.
2012. márc. 22. 09:33
 22/23 anonim válasza:
szerintem lehet igaz is a dolog... anyukám mikor engem várt pl. az első 4 hónapban fogyott. Szemből nem is látszódott rajta hogy terhes. Ugyan úgy menstruált szinte (pecsételt ha így jobban tetszik) Onnan tudta meg hogy várandós hogy érzékenyek voltak a mellei és elment az orvoshoz mert gyanús volt neki, mert két gyereket szült már előttem és onnan ismerős volt neki ez az érzés. De ha akkor nem ment volna el orvoshoz valószínűleg én is meglepetés lettem volna neki. A folyamatos orvosi megfigyelésről meg annyit hogy ha egészségesen él az ember, nem dohányzik, nem iszik. (itt nem az alkalmankénti 1-2 kortyra gondolok) szerintem akkor sem lehet nagy baj. Hacsak a baba elhelyezkedésével sem. Hisz régen sem voltak folyamatosan figyelve a kismamák és mégis többnyire egészséges babák születtek. Inkább a gyerekbetegségek miatt nem éltek sokáig sajnos.
2012. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Most láttam meg a kérdést.


Nekem az a kérdésem, ezek a nők kit karnak hülyíteni ezzel a szöveggel? A környezetüket. a családjukat. Nincs ilyen, senki ne higgye el! Olyan van, hogy valakinél nem jelentkezik az összes terhességi tünet, de olyan nincs, akinél egy sem. Emlékszem, még régen bekerültem kórházba hasi görcsökkel...az első kérdésem az volt, hogy nem lát-e terhességet az ultrahangon a doki. Nem hiszem el, hogy a 9 hónap folyamán soha, egyetlen egyszer sem suhant át az agyán, hogy mi van, ha terhes vagyok?

A kicsi terhes has se mentség, azért nem olyan kicsi az, h ne vegye magán észre! Ráadásul kemény! ezek a nők tudják magukról, hogy terhesek, csak teszik a hülyét. biztos azt gondolják, ha úgy tesznek, mintha nekik semmi közük nem lenne az egészhez, akkor nem ítéli el őket a környezet.

2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!