Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Nem tudtam jobb témába írni bocsi

Figyelt kérdés

Az íróasztalon ücsörögve néztem a világot.A nap már lemenőben volt,az azúr kék eget,halvány,fátyolos ködfelhő borította.Narancsos,pirosas árnyalatokban úszott a panel rengeteg.Az ablakon lassan lefolyó vízcseppek jelezték,hogy nem rég állt el az eső.Az utca zsongott az emberek sokaságától,az autók sebesen hajtottak,dudaszó,kiabálás törte meg a csendet.Mindenki rohant,az idő is egyre csak pergett.Innen bentről nézve viszont minden olyan békés.A nap végén mindig itt kötök ki,bármi is történjék.Innen nézve a világ csendes és békés.Gondolataim a halk zeneszóval szálltak tova a semmibe.Kinyitottam a naplómat és a világ elcsendesedett..


“Ma voltam sétálni.Megint éreztem a tavasz hűs fuvallatát,bár még csak február van,a nap egyre csak ragyogott.Az utcák kihaltak voltak,egyetlen lélek sem bolyongott a városban ..csak én..Sétáltam,magam sem tudtam hová tartok,csak lépkedtem monotonon.A boltban a már megszokott arcok fogadtak,pont mint nyáron.Müzlivel felszerelkezve,hagytam el a boltot,olyan lassan mentem ahogyan csak tudtam.Érezni akartam a napsütést,a tavasz illatát.A város lassan ébredezni kezdett.A zenét, amit hallgattam max hangerőre csavartam.Nem akartam hallani a gondolataimat.Hatalmas kerülővel de végül hazaértem…A nap további részét tanulással,olvasással és tv nézéssel töltöttem.A nap végén megint csak az íróasztalon találtam magam.Az a hely,az egyetlen ahol boldognak éreztem magam mostanság.A szürke,egyhangúság az ami teljesen felőröl,és ebből most elég sok jutott.Innen fentről nézve,az élet olyan mint ha egy számítógépes játék lenne,mintha képes lennél mérföldeket repülni egyetlen ugrással.A játékban ha áthaladsz egy pályán,másik szintre jutsz,pontokat szerzel,és ha véletlen elhibázod bármikor újra kezdheted.Az élet nem ilyen.Ha elrontasz valamit,nincs több szint,nincs visszalépés,nincs új élet és ezt sokan elfelejtik.Ha a nap végén ott állsz a ház tetején,az ugrásra készen,egyedül leszel.Ha ugrasz,kockáztatsz.De vajon mered e vállalni a következményeket?!Azt,hogy talán sosem léphetsz vissza,azt,hogy az ismeretlenség magába burkolhat,felemészthet.A döntés mindenkiben benne van,de csak kevesen élnek vele.”



egyik barátnőm írta,nekem nagyon tetszik...de lehet h túl elfogult vagyok vele kapcsolatba...szerintetek érdemes lenne ezt az írásos dolgot komolyabban folytatnia? és mit gondoltok erről?


2011. ápr. 25. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:

még egy:


Csak álltam és néztem tengerkék szemét.Az a pár pillanat egy örökké valóságnak tűnt.De nem bántam.Láttam benne az erőt,a gyűlöletet,a szerelmet,fájdalmat,a szelet,az eget, levegőt,és a titokzatosság minden árnyalatát.Magával ragadott az a csillogás,és fény áradat amit minden mosolya követett.Elvakított a mámor,és szédülni kezdtem..Lában egyre csak remegett,már- már az összeesés határán jártam.Csak egyetlen röpke pillanat volt,amit óráknak éreztem.Próbáltam kilépni bűvköréből,de képtelen voltam mozdítani testem.Elragadott,és én hagytam,hogy sodorjon az árral…..


bocsi h hosszuu : /

2011. ápr. 25. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
nem.
2011. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érzelgős, unalmas, monoton, semmitmondó. Attól függ, mit akar írni. Nyálregényt?
2011. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szép történet biztos, de most az a helyzet, hogy túl lusta vagyok olvasni -.- . majd lehet hogy elolvasom ma valamikor :D
2011. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetett volna egy kicsit kevésbé szentimentális. Nem lenne ez rossz monológ, de még a helyesírást is gyakorolgatnia kellene, többször rossz helyre rakott vesszőt. A vessző pedig nagyon fontos, ha valakivel felolvastatja, ugyebár a hangsúly miatt. Nem az írásból fog megélni a barátnőd, és igen, túl szubjektív vagy.
2011. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább olvass Vonnegutot.
2011. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 1. sornál már baj van. ERROR: Tavasz hűs fuvallatát..bár még csak FEBRUÁR van? 1. osztályban hiányzott az éveszakoknál. :\Egyébként érzelgős, monoton és nincs története, csak halmozza a csicsás költői kifejezéseket.. 10-es skálán 1, vagy 0.
2011. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyálregény.
2011. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!