Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam, hogy terhes...

Nem tudtam, hogy terhes vagyok? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az egyik csatornán megy egy ilyen műsor...Szerintetek kamu? Annyira hihetetlen számomra a műsor. Ráadásul olyan nők is voltak benne akiknek már volt gyerekük, tehát nagyon jól tudják milyen a terhesség és mégse vették észre magukon a későbbit. A leghihetetlenebb, hogy minden esetben egészséges gyerek jött világra orvosi ellenőrzés nélkül...
2012. márc. 21. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem az orvosi ellenőrzéstől lesz egy gyerek egészséges. Pár hónapig el tudom képzelni, hogy nem veszi észre, de amikor megmozdul a baba, azt már nem.
2012. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kamu. Nyilván nagyon kivételes esetek, ezért kerülnek be a Tvbe.
2012. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Persze, és amikor rúg a baba, úgy hogy dudorodik az anya hasfala, biztos nem érzi, mi? Baromság...
2012. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Egy időben én is néztem belőle pár részt. Bizarr, de nem kizárt. Mindenesetre én nem ebbe a kategóriába tartoztam.... vad irigységgel töltött el a gondolat, hogy van, aki nem émelyeg, nem ég a gyomra, nem hízik 15 kilót, nem lesz kétajtós szekrény méretű pocakja és emellett buli-fanta-haverok életet él és nem kell hülye vizsgálatokra vonszolnia magát bálnamérettel.

Ami pedig az orvosi ellenőrzés szükségességét illeti: kidobott pénz ezek szerint.:-)) (na jó, tudom, hogy nem)

2012. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

pszichológiailag teljesen magyarázható, elfogadható esetek.

És a gyereknek,a terhességnek csak nagyon kevés esetben van szüksége orvosra.Mit gondolsz az elmúlt 20 ezer évben mindíg volt orvos egy ultrahanggal és vitaminokkal a terhes nő mellett?

Az a szomorú,hogy ma már anők azt képzelik, hogy csak speciális ellátás mellett lesz egészséges a gyerek

2012. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A tesztek, a szűrések azért elég fontosak és itt az anyáknál volt nem egy, aki ivott rendesen, meg cigizett is, mégse lett beteg a kicsi. Ami még kamu szagú nekem, hogy pl a nő azt mondja, hogy egyáltalán nem hízott vagy csak 2 kilót, abszolút nem látszott a terhesség rajta, de a baba meg 2,5- 3,5 kilósan születik....
2012. márc. 21. 17:52
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt sosem hittem el és nem is vagyok hajlandó elhinni.

Aki vérzik is terhesség alatt, az sem annyit vérzik, és nem úgy, hogy az a menstruációval összekeverhető legyen, már itt bukik a dolog, de a továbbiak főleg.

2012. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Láttam,érdekes.

Főleg,hogy már akkor se tűnik fel nekik,mikor szülnek.És igen,főleg azoknak,akiknek nem az első gyerek.

Aki esetleg nem látta,valami ilyesmi a szlogenje,hogy "nincs súlynövekedés,menstruáció elmaradás,nincsenek tünetek,nem nő meg a has stb.....

Hogy a gyerek egészséges,számomra nem furi.És úgy,hogy közben fogyasztó tablettát szedtek,sportoltak,szoliztak,dolgoztak,fizikai munkát végeztek,mert ez régen is így volt,természetesen nem a szoli,de nem szedtek semmilyen "magzatvédő vitamint" nem jártak orvoshoz,mégis egészséges gyerekek születtek a háború idején is,mikor nem volt mit enni és nem ritkán koncentrációs táborokban is.......

Az már érdekesebb,hogy mind 19 éves,mikor a második gyerek születik:O

2012. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem a baba súlya adja a súlynövekedést, hanem a magzatvíz mennyisége, a placenta mérete, a megnövekedett vérmennyiség, zsírmennyiség. Ha valaki eleve erősen túlsúlyos, akkor nem is szokott 5-6 kilónál több feljönni a mamára. Nekem inkább az furcsa, hogy a mozgást nem érzékelték. Azt azért nagyon lehet érezni.
2012. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
jajj ne hegyezzétek már ki ezt az orvosi ellenőrzést...Úgy értem, hogy nem vigyáztak sehogy magukra, buliztak, ittak és minden egyes esetben egészséges gyerek született a történetekben, ami szép és jó lenne, de egy kicsit szépítésnek érzem a műsortól...tehát kamuszagú
2012. márc. 21. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!