Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam, hogy terhes...

Nem tudtam, hogy terhes vagyok? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az egyik csatornán megy egy ilyen műsor...Szerintetek kamu? Annyira hihetetlen számomra a műsor. Ráadásul olyan nők is voltak benne akiknek már volt gyerekük, tehát nagyon jól tudják milyen a terhesség és mégse vették észre magukon a későbbit. A leghihetetlenebb, hogy minden esetben egészséges gyerek jött világra orvosi ellenőrzés nélkül...
2012. márc. 21. 17:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A többségük azért nagyon fiatal. Ott még az életkor védő szerepe erős.
2012. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
hol megy ez a műsor?
2012. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Na látod ez a bizonyíték arra,hogy a gyerek úgy is rendben kijön,ha nincs túllihegve a terhesség.Ennyi.

Ha nem akarod,hát ne hidd el,ez meg a másik ennyi.

2012. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2012. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm aki szintén így volt,pedig volt már egy gyereke!Elég testes alakat volt,tényleg nem látszott a hasa,azt mondta csak meghízott,a menszesze meg már amúgyis hol volt hol nem,változó korban volt!Egyszer nagyon görcsölt,bevitte a mentő,azt hitte epegörcse van,megvizsgálták és mondták neki hogy írány a szülőszoba,a férje majd sokkot kapot mikor szoltak neki a korházból!
2012. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a rugdosás a furcsa, hogy azt nem érzik.


Aki a vérzést említette: VAN OLYAN, aki NORMÁLISAN vérzik terhesség alatt is. Itt, ezen a fórumon is nem egy ilyen anyuka írt, akinél NEM volt kevesebb a vérzés terhesség alatt. Ritka, de van ilyen. Tévhit, hogy mindenképpen más.


Nekem az a furcsa egyedül, hogy nem érezte a rúgásokat. Illetve bocsánat, nem egyedül csak ez. A másik az, hogy az elhízás a nők nagy résznél egy plötty, redős hasat eredményez, nem egy kemény és gömbölyű pocakot....pláne nem olyat, amiben rugdos valami.......vagy talán azt hitték hogy a kaja rugdos?

2012. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Sem várandósként, sem orvosként nem hiszem el.

A. Az a gyerek mozog, semmivel nem összetéveszthetően.

B. A pszeudo menstruáció, azaz a terhesség végéig jelentkező menstruációszerű vérzés klinikai, TANKÖNYVI ritkaság. Pecsételés, enyhe vérzés, vagy extrém erős vérzés pár napig, esetleg pár nap szünettel, de hetekig egybefüggő vérzés - ezek azok, amelyek jelentkezni szoktak.

C. A terhességgel összefüggő fiziológiai változásokat nem észrevenni - bocsássatok meg de szerintem borzasztó ostobaságra és tájékozatlanságra vall.


33 hetes kismama

2012. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
nem láttam aműsort, de aszakirodalom nagyon sok ilven esetet ír le.Vagy kiskorú anyákról van szó, vagy már 2-3-4 gyerekes anyákról,akik nem fogadják el a terhesség tényét.Az agy egy érdekes szerv.azt hiszi amit el akarsz hitetni vele. Ezért lehetnek pszichotikus betegségek és ezért lehetséges a gyógyítás. És ezért lehet, hogy nők nem tudnak a terhességükről.
2012. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

nem mindig egészségesek, én láttam olyat, aki még 1 hónapot kórházban volt. Csak a hangsúly nem azon volt, hanem, hogy utána egészségesen, boldogan éltek.

Nem fogják a tragédiákat közvetíteni, akkor többen nem néznék, mert megrázná az eset. Arról nem is beszélve, hogy egy nagyon problémás esetet, esetleg halálos kimenetelűt senki sem mesélne el szívesen a tévében.

2012. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
ez melyik csatornán van és mikor??
2012. márc. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!