Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek parotok hogyan viselked...

Nektek parotok hogyan viselkedik veletek?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy hogyan viselkedik kedves rendes stb?!Az en parom semibe veszi 30 hetes terhes vagyok van mar egy fiunk 2,5eves akkar mire megkerem soha semit nem csinal meg ugy erzem hogy nem szeret es hogy nem erdekli mi van velunk!!!Nem tudom mit tegyek mert hiabba mondom el neki hogy igy nem jo nem valtoztat semin!!!Nem birom mar olyan egyedul erzem magam egyedul azt erzem hogy csak a kicsi fiam szeret ezen a foldon!!!Sokat vagyok magam allat es sirok egesz nap ha akkarok ha nem csak ugy jon!Lehet hogy csak a terheseg miat reagalom tul az egeszet?
2012. márc. 12. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igaza van a Manka nevű válaszolónak. Persze nem ismerjük a teljes történetedet, így elég nehéz véleményt alkotni, hisz "csak" a te verziód, néhány dolgot hallottunk. Tényleg ülj le és beszélj a férjeddel és konkrétumokkal állj elő neki, mert a férfiaknak nem olyan egyértelműek a dolgok, mint nekünk nőknek. Mond meg neki, hogy szeretnéd, ha ő fürdetné, etetné, altatná el a kisfiatokat, elmosogatna, stb. (csak példák), hogy ezekkel neked sokat segítene. Valószínűleg a hormonok miatt is érzékenyebb vagy, persze ezt jó lenne, ha a férjed megértené. Azt mondod a kisfiatokat imádja, biztosan a piciteket is fogja, csak a férfiak többsége a születés után tud teljesen kötődni a gyermekéhez (ami valahol érthető, hiszen ők nincsenek velük kontaktusban).

Hú, elég zavarosan írtam, de remélem a mondandóm lényege érthető lett.

2012. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!!Egyelore probalok vele beszelni aztan meglatjuk hogy hogyan alakul majd tovabb!!
2012. márc. 12. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!