Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek hogyan viselkedik a...

Veletek hogyan viselkedik a párotok? Nem hanyagol el?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok véleménye érdekel, akik nem házasok csak együtt élnek stb.

31 hetes kismama


2009. máj. 27. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi majdnem 18 éve élünk együtt (nem vagyunk házasok), 2 gyerekünk van - egy 9 éves és egy 2,5 hónapos - de egyik terhességemnél sem éreztem, azt, hogy elhanyagolna.
2009. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem, hogy el vok hanyagolva...már 3 hónapos a bébi, és még mindig ezt érzem :( Valószinű, hogy a terhesség miatt, a párod nem mer közeledni, mert félt téged, és a babát is. Ami persze baromság, mert ilyenkor is szüksége van a nőknek, hogy nőnek érezzék magukat...Nálunk a párom rengeteget dolgozik, hogy meg tudjunk élni, és mindig fáradt. De megértem, nem vethetem a szemére, hiszen értünk teszi :)
2009. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve élek együtt a párommal, és van egy 13 éves fiam az első házasságomból. Ő napi 15 órát van távol, de mégsem érzem ,hogy elhanyagolna. Most vagyok 21 hetes, igaz a vizsgálatokra sajnos nem tud elkisérni, idáig 2-szer volt velem, de telefonon egyből hív, hogy mi volt!!! Reggel amikor elmegy puszilgatja a hasam, és este amikor lefekszünk szintén a baba a fontos!! Napközben is sokszor felhiv hogy minden rendben van-e? Voltak nekem is pillanatok amikor úgy éreztem hogy egyedül vagyok a terhességemmel,de ez csak az elején volt. Gondolom a megváltozott hormonjaim miatt. De ez elmúlt.Nem tudom miért érzed igy , azt nem irtad le! Kitartást és boldog babavárást kivánok neked!

21hetes kismama

2009. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve vagyunk együtt és amióta kispapa, azt sem tudja hogy kíméljen minket. :) Nem vagyok elhanyagolva, inkább én érzem úgy, hogy kicsit ő lehet elhanyagolva, így igyekszem szeretgetni, babusgatni.
2009. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 8 éve élünk együtt, éppen ma vagyok 38 hetes terhes és szerencsére nem hanyagol el. Néha rám tör, hogy foglalkozhatna velem/velünk kicsit többet, de megszoktam, hogy neki is szüksége van napi 1 óra "magányra".

Egyébként minden rendben vele, kb 2 hete rászokott arra, hogy mikor hazaér a munkából átmasszírozza mindenem. Magától csinálja! Néha előfordul, hogy elé állok a pocakommal, hogy apa simogasd meg, mert fáj vagy épp nagyon ficánkol a baba, ilyenkor van, hogy szó nélkül megteszi, van, hogy azt mondja, attól még fájni fog, ha megsimizem. :) De szerencsére nagy bajok nincsenek.

Téged elhanyagol?

2009. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem sajnos elhanyagol. Amióta megtudta, hogy baba lesz, még többet megy, hogy mindene meglegyen. Ez mind szép és jó, és én emiatt őszintén tisztelem, becsülöm, de közben meg semmit nem törődik a lelkemmel. Velem egy vizsgálatra sem jött el, mert mindig volt vmi munka, ami fontosabb, mert abból kap pénzt.

Nem megyünk el sehová (se mozi, se vacsi, se séta, se motorozás, semmi!), mindig későn jön haza.

Ráadásul mostanában még szex sincs.

Persze, hogy arra gondoltam van valakije, de bmikor hívom a cégnél, valóban ott van.

A múltkor egy beszélgetés során kinyögte, hogy neki nem esik jól most a szex, nem tud felszabadulni, mert tudja azt, hogy ott bent van vki.S fél, hogy megsérti, vagy csak megijeszti a babát.

Hiába mondom hogy ez hülyeség, csak nem érti meg.

Amióta meg rúgdos a Kicsi,azóta meg főleg stresszel a "normál" szextől.

Szóval elég gázos az én helyzetem is. Hiányzik a régi párom!!!

És én még csak 22 hetes vagyok:-(

2009. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi három éve élünk együtt és tavaly elvesztettük az első babánkat. Gondolom ez is körzejátszik abban, hogy most ha tehetné egész nap engem óvna, dajkálna. Amióta a baba is itt van még jobban elhalmoz szeretettel, pedig eddig sem volt okom panaszra. Nálunk megerősítette a kapcsolatunkat a terhesség. Azt mondja gyönyörű vagyok és reméli, hogy hatalmas lesz a pocakom. Na, ebben azért annyira nem értünk egyet:)
2009. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!