Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kijött az aranyerem,...

Ma kijött az aranyerem, nagyon aggódom, mert első lányom születése után 6 héttel ugyanilyen panaszokkal felvágtak. Mit tehetnék? 40+4

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen jött ki. Nagyon brutál volt. Itt a doki csak kenceficét adott rá de semmit nem javult. Aztán elmentem egy proktologushoz, ö visza nyomta a dionyi méretu aranyeremet és sos vizes gézlappal kellet pár napig borogatnom. Amikor már csipte a fenekem a so, akkor Venoruton gélt tettem a sima vizes gézlapra. Nagyon surun cseréltem. Fél liter vizhez 4 evökanálnyi sot kellett tenni.
2012. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém én nagyon együtt érzek veled.Bármikor szülhetsz és utána borzasztó hogy nem elég a varratot elviselni,még az aranyér is ott van.Nekem a második szülésnél pont szülés közben jött ki és még gátat is vágtak.A kórházba reparont adtak,az enyhítette.Nagyon jó,hatásos.Még most hamar kezd el reparonnal kenni.Én Detralexet is szedtem mellé.
2012. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó tapasztalatok vannak aranyérre az FLP Lipsével, Gelly (zöld) krémjével,vagy Firstjével
2012. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És hogy vagy/vagytok? Gondolom már megszületett a baba. Mi van most az aranyereddel? Hogy bírta a szülést? És Te?
2012. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves érdeklődést. Megszületett egy hete Barnabás fiam. Aranyerem továbbra is megvan, reparont használok nem túl sok eredménnyel. Szerencsére még nem trombotizált be, remélem nem is fog...
2012. márc. 23. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához! És jobbulást az aranyerednek!

Nekem még kb másfél hetem (elvileg már annyi sincs) van a szülésig. Nagyon aggódom, hogy ki fog jönni nekem is az aranyerem és azzal tovább szenvedek majd, mint a gátmetszéssel. A "nagy fiamnál" is így volt.

1-es és 4-es voltam.

2012. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!