Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huszonévesek is rosszul...

Huszonévesek is rosszul vannak az első trimeszterben? Vagy csak 30 fölött?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a gyengeségre,fáradékonyságra,hányingerre stb.
2012. márc. 11. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A rosszullét nem a kor , hanem a hormonok miatt van. Én 30 fölött szültem, de nem voltam rosszul. Szóval 20 évesen is lehetsz ramaty szarul, fáradtan stb. Volt olyan ismerősöm aki 25 évesen az egész terhességét végig hányta.
2012. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdem,mert 24 évesen nagyon könnyen viseltem még a hányinger is alig jelentkezett és 34 évesen az ágyból is nehéz volt felkelnem.
2012. márc. 11. 09:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak, ez nem kortól, hanem egyéntől függ. Én most vagyok 20 éves, és semmi problémám nem volt eddig, most a vége felé kezdett vizesedni a lábam, fájni a derekam, mostanában lettem fáradékony, néha szédülök is, sok jóslófájásom van már, eddig pedig semmi nem volt.

Egy barátnőm is velem egykorú. Neki van már egy kisfia, de vele semmi nem volt a derékfájáson kívül és gyorsan meg is szült :)

2012. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez meg inkább azért lehet, mert az első terhességednél, ha hazaértél a munkából leültél pihiztél stb. Most hiába nagyobb az első gyerek azért gondolom nem fekszel egész nap :)
2012. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24 évesen szültem, végig hányingerem volt a középső 2-3 hetet kivéve, barátnőm 22 évesen szült, még a szülőágyon is hányt... a hormonok erőssége okozza a rosszullétet.
2012. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30évesen szültem,semmi bajom nem volt egész terhesség alatt!
2012. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 23 éves, 13 hetes koráig alig mert kimozdulni, mert folyton hányt. Én 31 éves vagyok, de egyszer sem hánytam.
2012. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

sziasztok!

Az igaz, h a rosszulléteket a hormonok okozzák, de saját tapasztalatom szerint, egy huszonéves, erős fiatal szervezet sokkal jobban megbirkózik a kellemetlenségekkel, mint egy 30 fölötti! (és ez nem a kondíción múlik) Nem elsődlegesen, de szerintem igenis befolyásolja a terhesség "elviselését" hogy hány éves vagy!

2012. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nem kor kérdése...az első gyerekemet 20 évesen szültem,végig hánytam a terhességet,és az első trimeszterben felkelni se volt kedvem.A 2. gyereket 335 évesen szültem,"csak" 12 hétig hánytam,nem voltam aluszékony.Most megint babát várok,39 éves vagyok,híre-hamva sincs(és nem is volt) hányingernek,hányásnak,egész nap lótok-futok,a 11. hétben vagyok.
2012. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem 335,csak 35 évesen szültem.
2012. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!