Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben lehet...

Első trimeszterben lehet szedni probiotikumot: pl. Normaflore?

Figyelt kérdés

úgy érzem nem jó a gyomrom, beleim, az émelygést csak a terhességnek tudtam be, de van egy kis hasmenés is, úgyhogy lehet, hogy segítene a Normaflore.

(csak 2 naponta 1X van a hasmenés, szóval biztos nem lesz baja a babának) de csak a diétás ételek esnek jól.


2012. márc. 9. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimondottan ajánlott a kismamáknak, legalábbis a leírás szerint. A doki is, mondjuk nyugodt szívvel ajánlotta.
2012. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy lehet, de kérdezd meg a védőnőt vagy a nőgyógyászt. Nekem a 36. héten csinálták a CET vizsgálatot, és találtak valami bacilust, amire antibiotikumot írtak fel. Beszedtem, és 2 napig hasmenésem volt utána. A védőnő pont azt mondta, hogy ha gondolom szedjek Normaflore-t, hogy helyreálljon a szervezetem. Mondjuk nem vettem be, mert aztán nincs semmi gondom. (A terhesvitamint még mindig szedem.)

Boldog Babavárást!

39h kismama

2012. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!