Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire könnyen, milyen...

Mennyire könnyen, milyen hamar estél teherbe és voltak-e rosszulléteid az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elsővel egy véletlen alkalommal, másodikkal januárban kezdtünk el próbálkozni februárban már nem jött meg. Elsővel émelyegtem 2 hétig, most semmi bajom az álomkóron kívül(kopp-kopp-kopp)
2012. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

én 24 voltam, párom 27

kb 6 hónap alatt jött össze

voltak rosszulléteim, 3 hétig reggel-délelőtt-délután-este hánytam :-)

2012. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem jött valami könnyen sajnos 15 hónapot vártunk rá, első baba lesz. A hatodik héttől a 11 hétig rettentően éreztem magam, reggeltől estig émelyegtem ha ettem, ha nem nem volt jó. Rengeteget aludtam.

19 hetes kismama

2012. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Harmadik hónapban, és a 16. hétig voltam rosszul.

30 hkm

2012. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Első baba érkezik, tervezett volt, első alkalommal sikerült is, sosem voltam rosszul, kivéve ha az állandó álmosság annak számít!

22 hkm

2012. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerencsések vagyunk, mindhárom csemete az első "akkor már jöhet hónapban". (Sőt, közben volt egy, aki meglepetésszerűen csöppent volna, de nem maradt velünk).

Émelygős rosszullét, álmosság mindháromszor, de egyre durvábban és egyre hosszabban. Harmadjára 18 hétig. Azt hittem, sose lesz vége... :o(

2012. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A kislányunk első próbálkozásra sikerült, amikor eldöntöttük, hogy legyen baba. Semmi hőmérőzés, különösebb időzítés figyelés... szóval tényleg csak a döntés született meg, és azonnal meg is fogant a baba.

Az esküvőnk előtt 2 nappal lett + a teszt. :D


Nagyjából az 5-10. hét között voltam rosszul, reggel és este is. Volt, hogy sírtam, annyira pocsékul voltam. De a 10.hét után elmúlt. Utána már csak 1-2 múló rosszullét volt, az is inkább akkor, ha kínaiban kajáltam. :D

2012. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nehezen jött össze,a 21. hónapban.Egy percig sem voltam rosszul.
2012. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Elso baba, es nagy meglepetesunkre, gyogyszer mellett lettem terhes. Semmi tunet, semmi rosszullet nem volt.

36 hkm

2012. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Első babánk 13 hónap múlva jött össze, lh teszttel, hőmérőzéssel, mindent bevetve. 28 hétig hánytam, utána a derékfájás és gyomorégés kínzott.

Második babánk véletlen jött össze egyszeri véletlenből aktív szoptatás mellett. 22 hétig hánytam, most a ugyanúgy derékfájás és gyomorégés kínoz. Egy 35 hkm

2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!