Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlyilag, hogy álltok 22....

Súlyilag, hogy álltok 22. hetes kismamák, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia!Rosszul sajnos,maris rengeteg a plusz...neked? 22 hk
2012. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
3kg plusz,nagyon hamar elfáradok,éjszaka legalább kétszer megyek pisilni,érzékeny vagyok a szagokra és nehezemre esik minden.....
2012. márc. 9. 20:21
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!

23+2 vagyok,és már 9 kiló feljött :( A derekam már kezd fájni.Neked nem fáj még?

2012. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
En az ejszakat vegigalszom mar.Eleinte sokszor kellett kelnem nekem is.Most kisfiut varunk,az elsöszülöttem kislany.En mar sajnos plusz 6-7 kilonal jarok,de igy volt az elsönel is es hamar le is ment.A hasam feszül nagyon a magnezium ellenere is...:( Faradekony is vagyok,bar nem tehetem meg a 2 evesem vegett.
2012. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ki milyen nemü babat var?
2012. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, és 4,5 kg-nál járok, kislányt várunk!
2012. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok,eddig 3kg jött fel és kislányunk lesz!:)
2012. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22+5 hetes vagyok, és 5-6 kg-nál járok, barátnőim szerint nem látszik rajtam :)
2012. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

En mar megszultem, de azert leirom, mert utolag jobban atlatom a dolgot.

Masodik babaval 22. heten ket kilonal jartam es 10 kilo lett a vege.

Elso babaval viszont mar a 20. hetre 10 kilonal jartam es 25 lett a vege.

Hatarozottan a masodik volt jobb es nem az alakom miatt, mert bar hihetetlen, de rajtam a 25 kilo sem mutatott durvan, ugyanis kozel 180 cm vagyok es nagyon vekony voltam teherbe eseskor, szules utan voltam 80, ami az en magassagomhoz nem brutalis, meg nem is igazan duci kategoria. Es hamar le is ment, nyoma sem maradt.

De akkor is rossz volt.

En hatarozottan tobbet ettem, emiatt hiztam, persze kozben allitottam, hogy nem eszem sokat, utolag mar lattam, hogy de igen, megis zabaltam, csak nem vettem eszre magam. Az utolso 10 hetben mar fajtak az izuleteim, kifulladtam lepcsozestol, gyorsabb tempoju setatol, borzasztoan egett a gyomrom, aranyerem lett, ezek mind hatarozottan annak koszonhetoek, hogy tobbet ettem es sokat hiztam.

Masodik babaval vegig fitt voltam, semmi bajom nem volt, meg sem ereztem igazan, hogy terhes vagyok, akkor tenyleg aldott allapotban voltam es kiegyensulyozott voltam, nem kinlodtam ezzel-azzal. Szules utan is jol esett a lelkemnek, hogy egybol hordhattam a normal, 34-36-os ruhaimat es nem kellett koztes mereten kinlodni.


Bocsi, hogy hosszu voltam, csak hatha segitek valakinek a tapasztalataimmal. .

2012. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nekem is a második babám,az elsőnél 17kg híztam melynek a nagy része víz volt(nagyon vizes volt a lábam),szerencsére 1het alatt lement...tegnap derült ki ,hogy a pocaklakom is fiú lesz,a derekam majd le szakad és az esti órákban meg jön fel a gyomor savam
2012. márc. 10. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!