Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez kedves...

Mit szóltok ehhez kedves kismamák?

Figyelt kérdés

[link]


én most 21 hetesen megijedtem ettől...kell félnem, vagy nyugodjak meg mert a genetikai ultrahangon a mult héten mindent rendben találtal az afp-től függetlenül is?


2012. márc. 9. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én pontosan tudtam h mikor estem teherbe, de a menstruációmtól számolták így pont másfél hét eltéréssel vették le a vért az afp-hez, a eredmény mégis jó volt. pedig elvileg pont azért kell megadott héten levenni a vért h jó eredmény legyen. fél éves babám makk egészséges! ja és nálunk is lehetett előtte enni. ezek szerint nincs 2 olyan hely ahol valamit is ugyan úgy csinálnának! :)
2012. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, valószínűleg tényleg nincs 2 egyforma vérvétel :)


mindenesetre megnyugodtam akkor hogy nincs félni valóm

szép napot nektek


az 5 babás maminak meg különösen gratulálok :)

2012. márc. 9. 14:04
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodj meg! Nekem időben levették, de csak a 30. héten került elő az eredményem. Nálunk a védőnőnek küldik (ha baj van, akkor szólnak). Ja, és én ehettem előtte. Egyébként jó lett az eredmény, de akkor már tenni sem lehett volna semmit...

Boldog Babavárást!

39h kismama

2012. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 9. 16:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Kulfoldon szultem mindket gyermekemet es elso babanal rakerdeztem az afp-re. Teljesen megdobbenve neztek ram, hogy miert akarok en afp-re menni, vagy miert erdeklodom, amikor ez a vizsgalat szerintuk mar nincs is sehol, mert sokat nem er. Mondtam, hogy Magyarorszagon van, akkor meg azon dobbentek meg.

Egyebkent van magyar nodokim, kerdeztem tole egyszer es azt mondta, hogy azert van megtartva, hogy legyen a tb altal tamogatott vizsgalatok kozott egy a genetikai rendellenessegekre vonatkozoan is. Es az afp nagyon olcso, szoval ez fer bele a keretbe. Ha kivennek, akkor meg illene berakni pl a kombinaltat alapvizsgalatnak, de arra meg nincs penz. Szoval marad az afp mutatoba.

2012. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

király -.-

köszi a választ

2012. márc. 10. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!