Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mit szóltok hozzá?

Krisztina27 kérdése:

Kismamák mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Még meg sem született a baba,de már fotósok megkerestek, hogy fél éves korába jönnek és csinálnak felvételeket a babáról. 20 kis képet 11 ezer ft-ért amiből előlegként kell

adni 5 ezret. És ha vissza vonod a rendelést elúszik a pénzed. Mi a véleményetek?


2011. márc. 7. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mennék bele, elég gyanús.
2011. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

már volt ilyen csak kismamáknál ahol van baba nem mentek el a címre és fals szóval csalás.!!!


nem egy kérdés volt már ebből itt....

2011. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp!
2011. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Átverés, lehúzás.
2011. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehet fotóst találni, ha akarsz a babáról képeket. Így előre fizetni még a semmiért, tök felesleges, és tényleg humbugnak tűnik...
2011. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az előleg benne a gyanús, meg, hogy nem adják vissza. mégis mire kell az előleg? nekik amig nem jönnek fotózni, semmibe se kerül a dolog. ez nem olyan, mint amikor egy tárgyi dolgot rendelsz és annak van anyagköltsége, vagy előre kéne dolgozni.
2011. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos mi beugrottunk ennek. 17 ezret kértek a férjemtől előre, szerződés is volt. azt mondták, h a feleséggel (velem) meg volt beszélve. ő kicsit furcsálta, h ezt rendeltem, de kifizettem. iszonyű dühösek voltunk, elég volt visszacsinálni a szerződést, ami további pézösszegek fizetését kérte, sajna valósan.
2011. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, így nem is adtam előleget. Azt mondtam nincs itthon annyi készpénz, és megbeszélem a párommal. Gyanús volt ez az egész. Megadta a címét,hogy majd adjam fel

hát persze gondoltam magamban alig vártam, hogy elmenjen.

2011. márc. 7. 15:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, megerősítettetek amit én is gondoltam.
2011. márc. 7. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy ismerősöm belement. de még nem jött rá hogy bukta.

nekem is ajánlgatta de nekem nagyon nem volt szimpi a dolog így haza hoztam a számot amit adott az ismerősöm és ki is dobtam. neki előleget kellett fizetni 12 ezret és majd még kell fizetnie 2x6000et valamikor nem tudom pontosan mikor meg egyszer valami 900valahány forintot.

én mondtam neki hogy nem hangzik jól.meg eleve ha jól belegondolunk mi kerül 18db képen 25ezer forintba????

2011. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!