Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőmnek félidőben kinyílt...

Barátnőmnek félidőben kinyílt a méhszája, össze kell varrni. Mit kell erről tudni? Mik a tapasztalatok? Összevarrva már tuti ki tudja majd hordani a babát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a kérdező kezdte a durva hangnemet, az első kommentelő első kommentjében teljesen jóindulatú volt. Oké az nem helyes volt h írta h "Neked gyerek?" de őt talán nem bosszanthatta fel az ahogy válaszolt neki a kedves arrogáns kérdező!?
2012. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Köszönöm aki a védelmemben írt...


Valóban segíteni akartam és nagyon felbosszantott, megsértett a válaszával, nyilván erős volt a reakcióm, de indulatból jött, nem akartam rosszat írni, ellenben a kérdezővel. Ezek után hogy nyújtson segítséget az ember, ha ilyen csúnyán beszélnek vele, ahelyett hogy megköszönnék a tanácsot. Nyilván nem vagyok orvos így nem tudok korrekt választ adni, mindenki a saját tapasztalatait, ismereteit tudja megosztani a másikkal, én is ezt tettem.

2012. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mennyire van neki kinyílva, a belső is, vagy csak a külső?Nekem is a huszadik héten nyílt ki a külső egy újjnyira, a belső a harmincadik héten szintén egy újjnyira, de nem varrtak ezért, sok pihenés, és ágynyugalom miután a belső is kinyílt.A 36. hétig, utána már felkelhettem rendesen, mert akkor már akár jöhet is a baba.Szóval kevés infót írtál, igaza volt az elsőnek, kicsit ugyan lazán fogalmazott, de igaza volt.Sok mindentől függ hogy meddig tudja kihordani a terhességet.Engem a huszadik héttől koraszüléssel rémisztgettek, de végül a 39.héten szültem, úgy hogy indították a szülést egyéb okból, szerintem még túl is hordtam volna, pedig lépcsőztem, sokat sétáltam hogy magától beinduljon a szülés, mégsem.
2012. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elnézést,senkit nem akartam megbántani. Nem vagyok jó kedvemben, aggasztó a helyzet.


Az hogy ösze kell-e varrni nem kérdés, a doki megmondta, azóta meg is történt. A kérdés az,hogy hogyan tovább.


A "kiesik a gyerek" ebben a szituációban egyáltalán nem vicces.

2012. márc. 8. 23:07
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen más helyzet mikor a20 héten nyílik ki meg a 30. körül!

Bár 25-26. hétig alkalmazzák a méhszájösszevarrást általában!Utána van a visszatartás és ágynyugalom!

Ez józan ésszel érthető szerintem!

Mert egy 20-25 hetes megazatnak még muszáj bent maradnia!

DE ha egy 30 hetes megszületik...Meg olyankor jó esetben segít az ágynyugalom!


Nálunk is beindult a szülés a 31. héten az első babánkkal,és visszatrtották,és 35. hétigbfekvésre ítéltek!Pedig teljesenelvékonyodott a méhszájamés kinyíltam (kívül belül) 2 ujjnyira!Sőt méganyákdugó is elment!

Kedves kérdező LÉS mégisígyis kihúztam 39+4-ig!Akkor születettmeg a lányunk!


Szóval így hogy összevarták a kedvesedméhszáját,biztoshogy biztonságban van a babátok! :)

Fel a fejjel,tudom hogy kétségbeejtő és nyilván nem ilyen aggódós várandósságot terveztetek és ez lelkileg nagyon megvisel benneteket (ami természetes)DE nézzétek a legjobb oldalát!Mostmár tuti bent marad amíg ki nem veszik avrratokat!Biztonságban van! :)


Nálunk ismost a második terhesség alattnagyon komoly problémák adódtak,én is már most lekileg vagyok kiborulva,de már a második (valószínű utolsó) műtétem 1 hét múlva lesz!Csak már nehezen bírom a 3 hónapja folymatosan tartó fájdalmat4 :(De már 31 hetes vagyok!Én mindig azt nézem,már csak 8-9 hét! :)


Muszáj pozitívnak lenni,mert a babóca is érzi bent,és Neki is Nektek a párodnak kell erőt adnia!Biztatni,hogy jó helyen van!


Drukkolok,hogy innentől legalább már más komplikáció ne adódjon! :)


2 éves kislány és 31 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!