Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST 120 körül van, és nagyon...

NST 120 körül van, és nagyon egyenletes, az jelezheti hogy közeleg a szülés?

Figyelt kérdés
39+1 vagyok, és ma NST-t mondták, hogy lehet hogy meg kell ismételni, mert elég kicsik a "kilengések", és nem 140 körül mint eddig, hanem 120 körül volt a baba szívverése. De az orvos elküldött áramlás-vizsgálatra, de ott mindent rendben találtak. Mitől lehet?
2012. márc. 7. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem aludt esetleg a babóca? Nekem ma pont azt mondták, hogy akkor nagyon egyenletes, ha alszik.
2012. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! De igen, valószínű, hogy aludt, mert ma voltam megint délelőtt, és megint rossz lett, 110 környéke, elküldtek máshova, ott jó lett. Mondta az orvos, hogy v.színű,hogy aludt. Egy kicsit ilyesztő, mert az első helyen nagyon megilyesztett az orvos.
2012. márc. 8. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A szülés akkor közeleg, ha az összehúzódásokat jelző egyenes elég sűrűn, és magasra megugrik. A baba szívverése szerintem teljesen normális, csak talán kicsit lusta. A következő NST előtt egyél meg egy csokit, vagy igyál egy kis pohár colát. Az felébreszti a pocaklakódat. :) Nekem az első fiamnál ugyanez volt. Eleinte 'pofozgatta' a szülésznő a pocakom, hogy ébredjen fel, aztán ő maga hozott egy csokit. :) De így is 2 hetet ráhúztunk. A kisfiúkra azt mondják sokkal lustábbak, és nem igazán akarnak kibújni. Ha tippelhetek neked, akkor a 120-as pulzus, meg a lustaság nálad is kisfiúra utal. :)
2012. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!Igen, eltaláltad, fiam lesz ismét:) Ő lesz a második, az első nem volt ennyire lustácska, 10 nappal jött korábban, most 14-re vagyok kiírva. Igaz, még így is van idő, de már konkrét jelek vannak, hogy nemsokára kibújik. Azóta még egyszer volt alacsony az Nst-m, de ismételve jó lett. Ma megvizsgált a doki, azt mondta nyílogatok,és vett le magzatvíz mintát, az tiszta volt. Na, most aztán reggel óta vérzek, fájások néha-néha vannak. Holnapra meg szeretnék már szülni!:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 9. 19:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem ehetek csokit és nem ihatok kólát mert terhességi cukrom van! De előtte kávét ittam:)
2012. márc. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!