Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.30 perce "kakilnom kell"...

Kb.30 perce "kakilnom kell" (bocsánat) érzésem van. Ez mitől lehet? Másnak volt már ilyen érzése? Ez bajt is jelenthet?

Figyelt kérdés

Félek nehogy valami rossznak az előjele legyen.Aki tud legyen szíves és írjon nekem.

17 hetes km.


2009. jún. 8. 22:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap lefeküdtem és jobban lettem.Már hajnalban fönn voltam és éreztem hogy valami még nem tökéletes,de vissza aludtam.Nemrég ébredtem és úgyérzem most jól vagyok.Köszönöm a válaszotokat és az aggódásokat!

2009. jún. 9. 08:44
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is volt egyszer ilyen, a 21. héten, pont azután hogy a doki megállapította hogy kicsit nyitva vagyok.

Egyik hajnalban arra ébredtem mint amit te érezhetsz, csak még görcsöltem is, és nem tudtam megállapítani hogy honnan is jön a görcs.Megijedtem rendesen, eltartott vagy fél óráig, még a férjem is felkeltettem.Aztán kimentem wcre, sikeres volt, de utána még csak jött az az érzés, de akkor már tudtam hogy a beleim szórakoznak, mert elkezdett morogni a hasam.Na és akkor megint toalett,és ment a hasam.

Szóval lehet hogy neked is csak erről van szó, de ha nem múlik, akkor ügyelet.De reméljük csak a tejre barack bánt el veled, nem kizárt.Nem szerencsés páros.

Vagy nem kezdtél valami új gyógyszert?

2009. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem szedek új gyógyszert!Viszont az megfordult a fejemben hogy a vastabletta miatt lehet e?Mert elég későn vettem be.Mondjuk máskor is volt már hogy későn vettem be úgyhogy lövésem sincs mi volt,de jobban vagyok hála az égnek.Most reggeli után is éreztem egy kicsit,de nem vészes.Remélem mihamarabb abbahagyja.Köszi a választ!
2009. jún. 9. 11:14
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem írni hogy a babókám jól van mert mocorog rendesen.Úgyhogy remélem tényleg a beleim tréfáltak meg.
2009. jún. 9. 11:18
 15/18 anonim ***** válasza:
Na örülök, hogy minden ok! Jó tudni, hogy ilyen tünetek is lehetnek babavárás alatt... További boldog bababvárást!
2009. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy régen voltál wc-n! :S
2010. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

gondoom rugdosta a gyerek a májadat vagy mittudomén ... szahl ez olyan mint amikor nővérem terhes volt és a islánya odabent rugdosta a hugycsövét és ezért ilyen 10 percenként kellett kijárnia wcre

13L

2011. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Leninszobor válasza:
Örülj neki hogy van ilyen érzésed. Képzeld el ha nem éreznéd hogy ereszkedik a ganyé és egyszer csak hipháp kicsusszanna.
2011. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!