Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.30 perce "kakilnom kell"...

Kb.30 perce "kakilnom kell" (bocsánat) érzésem van. Ez mitől lehet? Másnak volt már ilyen érzése? Ez bajt is jelenthet?

Figyelt kérdés

Félek nehogy valami rossznak az előjele legyen.Aki tud legyen szíves és írjon nekem.

17 hetes km.


2009. jún. 8. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy érzed mint a ha igaziból kakilnod kellene?Ezt a kailnom kell"érzést én akkor éreztem, amikor már tolófájásaim voltak és jött a baba.de ilyen korai terhességnél ez elég fura.Írj még valamit a tüneteidről.Nem görcsölsz ilyesmi?
2009. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is ilyesmitől tartok,nehogy bajjal záruljon a dolog.Görcsöket nemérzek.Csak mint amikor érzed hogy menned kell lassan nagywczni.A hasam feszül de más nincs.Most sikerült egy kicsit wczni de megint előjöttek ezek az érzések.És ha gond lenne mit kellene még éreznem?Addig mit csináljak a pihenésen kívül?A sok folyadék segít?

2009. jún. 8. 22:21
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami rosszat kajáltál be! Ha előtte estelkeg székrekid volt akkor lehet, hogy most beindult valami bélmozgás nálad, mert valami meghajt és ez csak a kezdet. Sose felejtem el, hogy egyszer még régen nem terhesen kaptam egy masszázst amitől úgy felgyorsult az anyagcserém, hogy 5 percenként jártam budira! Ha nem görcsölsz akkor ne aggódj. Gondold végig, hogy mit ettél ma, hátha van közte valami hashajót cucc. És kérlek írj, hogy mi van veled!!! Jobbulást!!!
2009. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha beindulna (neadja isten a szülés)vérzés meg ilyesmire kell számolni?Mindjárt tolófájásokkal nem kezdek tán csak nem?
2009. jún. 8. 22:38
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ahogyan nől a baba rendezi a beleidet odabent..:-) Egyre kevesebb a hely neki is meg sok minden másnak, valószínűleg reggelre elmúlik.
2009. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Reggelire kakaóstekercs tejjel,egy kis idő után 2 szem barack,du.-n ebédre pörkölt krumplival,majd később actimel,és vacsira pizza.Ebben nemhiszem hogy olyan dolog lenne.Vagy igen?Bocsi a sok kérdésért de még tapasztalatlan első babás vagyok.
2009. jún. 8. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:

:-) én tejre nem mernék barackot enni, mert a wc-t sem érném el. Igaza van a 3. válaszolónak, valóban rendeződnek a belek és lehet ez okoz most nálad egy kis gondot. Ne aggódj sok első babás van itt, köztük én is, de azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk :-)). Biztos vagyok benne hogy nem lesz baj, nekem volt vetélésem, hát nagyon fájt a derekam és véreztem...

Ha nagyon bizonytalan vagy, biztos van orovos akit még ilyenkor is felhívhatnál telefonon... csak egy ötlet

2009. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!!!:-)))Talán enyhült egy kicsit de még mindig megvan az érzés.Ha nem múlik akkor fölfogom ébreszteni a férjem(szegény),de ha nem jól érzem magam inkább potyára mint baj legyen.Mégegyszer köszi mindenkinek!!!
2009. jún. 8. 22:52
 9/18 A kérdező kommentje:
A tej és a barack között pár óra eltelt.Na most megyek lepihizek hátha jobb lesz.Jó éjszakát mindenkinek és aki még válaszol annak megköszönöm szépen.Holnap még visszanézek erre a kérdésre!
2009. jún. 8. 22:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2. válaszoló vagyok! Hogy vagy? Minden okés? Én is benézek holnap ide... csak tudni szeretném, hogy minden rendben van e veled! ?

2009. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!