Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült hogy útban a kistesó...

Kiderült hogy útban a kistesó és hát egy kicsit meginogtam. Azt hiszem nem készültem fel egy újabb babára. pár bíztató szó?

Figyelt kérdés

már van egy 2 éves a lányom, terveztük ezt a babát, de azt gondoltam úgyse sikerülhet elsőre,(bár a lányom is elsőre összejött gondolhattam volna hogy ő is..)

kicsit beparáztam..nem kicsit NAGYON

félek egy újabb egy éves álmatlan éjszakától,két kis gyerkőccel, az anyagiaktól, a szüléstől hogy belehalok ( a lányommal is félig ott maradtam)

szóval örülök is meg nem is..


ti éreztétek már így?...mivel nyugtattátok magatokat?


2012. febr. 22. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

9 -esnek!

Nekünk a második baba most 3.hónapban sikerül,a kisfiam elsőre,nagyon szeretnék kislányt a kisfiam mellé,bízom benne hogy sikerül,de a lényeg hogy egészséges legyen!te mit szeretnél kistesónak?:)

2012. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
22 hónap van a lányom és fiam között, és 22 hónapra jön a 3. is....:-) Nekem semmilyen gondot nem okozott a kettő, sőt.....a 2. gyerekek valahogy "érzik" hogy az embernek mással is van dolga, és nem sírnak, nyugodtak, alszanak....:-) ezt várom a 3. tól is.....:-)
2012. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek. Ne görcsölj rajta, hanem örülj neki. Én is most várom a második babámat, aki sajnos az első lesz. A másik tavaly áprilisban halva született :(.

Tessék pozítívan gondolkodni. Ha én ezek után tudok, akkor neked is sikerül!!! A baba érzi, amit te is!!! Tessék örülni neki!!!

Ha akarsz írhatsz privátba. Nagyon drukkolok nektek

(20 hetes kismama)

2012. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint az 5. Válaszoló. Van egy 2.5 éves, és egy 6 hónapos gyerekem. Tényleg nem gondoltam, de nem nehezebb kettővel, pedig a nagyobb is itthon van, és nincs is segítségem. Sőt, mostmár a nagyobb elszórakoztatja sokszor a kicsit is. Azt viszont nagyon nagy örom látni, higy már most hogy szeretik egymást! Gratulálok a babához!
2013. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!