Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem akarja tudni a gyereke nemét?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél totál be voltam sózva, nagyon akartam tudni kit hordok a szívem alatt, de most úgy érzem, olyan klassz lenne, ha csak a születésekor derülne ki!
2012. febr. 17. 13:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezeket olvasni! Most már tuti nem kérdezem meg!:)
2012. febr. 17. 16:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes megkérdezni, ha az egyik vagy másik fél tutira mondjuk fiút akar és már nagyon belelélte magát. Na akkor inkább célszerű előre megkérdezni, ne a szülőszobán jöjjön a hideg zuhany. Amúgy mi UH-n láttuk a kukacát, nem kellett kérdezni, a nagyfiú le se tudta volna tagadni magát. :-)
2012. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első bébink lesz és mi sem akarjuk tudni, hogy mit/kit hoz a gólya. Attól izgulunk csak, hogyha megyünk 4 D-re ott megfogjuk látni és akkor oda lesz a meglepetés.
2012. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mi párommal nem szerettük volna tudni csak mikor kibújik, hisz nekünk mindegy volt:) kislány lett. Most a másodiknál ugyan így vagyunk.


utolsónak üzenem, hogy 4d sem derül ki ha előre szólsz. mi mondtuk neki és miközben néztük egyszer mondta, hogy mivel nem akarjuk tudni épp most nem megy lejjebb mert hatalmas terpeszbe van és kiderülne :)

2012. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!