Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem akarja tudni a gyereke nemét?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél totál be voltam sózva, nagyon akartam tudni kit hordok a szívem alatt, de most úgy érzem, olyan klassz lenne, ha csak a születésekor derülne ki!
2012. febr. 17. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérd hogy ne mondják meg.


Engem azért érdekelt, hogy tudjam milyen színü legyen az újabb baba szoba és a ruhák. De lány lesz a második is, így nem kell nagyon törnöm magamat.

2012. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elsőt tudni akartam, de nagyon, viszont ő nem mutatta meg magát, végig csak tippeltek a dokik, igazán a szüléskor derült ki.

Másodikat nem akartam tudni, de a férjem igen, itt nem volt szerencsém, mert ez a baba megmutatta magát.

Most a harmadikat várom, én nem szeretném tudni, de a férjem megint igen, ha mázlim van, ő is eldugja magát, mint az első.

2012. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
engem megölne a kíváncsiság:D:D
2012. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömék nem tudták, nem akarták tudni. Volt fiú és lánynevük, semleges színűt vettek mindenből, inkább sárgát és zöldet, meg persze fehéret.

Az uh-on meg szóltak előre, hogy ne mondják a nemét.


Néhol szólni is kell, ha nem akarod tudni, mert az orvos mondja magától.

2012. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én sem akartam tudni, de amint pozitív tesztem lett már úgy szólítottam a pocakomban lakó kisembert h a kisfiam, mindenkinek úgy meséltem róla h a kisfiam... álmomba is mindig csak kisfiam volt. végül aztán pont ezért is kérdeztük meg h mi is lesz valójában, nehogy 9 hónapig félrebeszéljek, de igazam lett! :)
2012. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Amikor a kisfiamat vártam majd megőrültem hogy megtudjuk a nemét. Nekem kislánykorom óta az volt a vágyam, hogy először szülessen egy fiam aztán egy lányom. A 2. terhességnél nem kérdeztem meg a baba nemét, úgy voltam vele, hogy addig is él a remény hogy beteljesedik az álmom.
2012. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon-nagyon szerettem volna egy kislányt, és az első gyermekem az lett. Most pedig úgy vagyok vele, hogy teljesen mindegy, és szeretném meghagyni az élményt a "nagy pillanatra", hogy ott derüljön ki mikor kibújik. És emiatt mindenki hülyének néz...:( még a férjem se érti miért nem akarom tudni.
2012. febr. 17. 14:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Most mi is így vagyunk, 2 picurink lesz, így 3 féle variáció is van. Nem veszünk abbakéket, meg babarózsíszínt, majd ha megszülettek akkor is lehet.
2012. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeztem meg a másodiknál :) Az eslőnél a család noszogatott, hogy tudni-e már stb. igy megkérdeztük. Az első fiú. A másodiknál én is úgy voltam, teljesen mindegy, mindkét nemnek lennének előnye. Valamiért mindketten úgy gondoltuk, tuti fiú. Lány lett :D Teljesen megdöbbentem, amikor mondták a szülőszobán :D Ennél jobb érzést nem tudok mondani, minthogy ott derül ki, ki is volt a pocakban - mármint a neme is csak ott derül ki. Már bánom, hogy az elsőt megkérdeztem :)
2012. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Nekem programozott császárom volt, az altató orvossal beszélgettem műtét közben. Kérdezte még az elején, hogy mi lesz a baba, én meg mondtam hogy nemsokára kiderül. Ő is ugyanolyan izgatottan várta, hogy kisfiút vagy kislányt varázsolnak elő belőlem.

2012. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!