Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 12 hetes terhese...

Normális hogy 12 hetes terhesen már mindenki észreveszi rajtam a várandósságot?

Figyelt kérdés
A hasamon elég feltűnő, de most nem tudom hogy ez normális e...?! Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 11. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, az! Miért ne lenne?

Én már 8 hetesen sem tudtam volna letagadni, 12 hetesen meg már pláne.

Boldog babavárást! :)

2012. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a második babámat várom, 11+5 hetes kismami vagyok,és kabát alatt még nem látszik,de egyébként már észre lehet venni:):)
2012. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én most léptem be a 14. hétbe, de már rajtam is látszott 12 hetesen, pedig nem vagyok vékony. Szerintem teljesen normális, mindenkinél máskor lesz egyértelmű, hogy baba van. Emiatt ne aggódj.
2012. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 11. 12:26
 5/8 A kérdező kommentje:
És gratulálok nektek! :)
2012. febr. 11. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 8 hetesen észrevették, még ha nem is gondoltak babára akkor is azt, hogy nagyobb a hasam. Iszonyatosan fel voltam puffadva (amúgy elég vékony voltam 53kg/165cm). Volt olyan férfi kollégám (orvosok)akik még hamarabb is rákérdeztek. Azt mondták más lett a "kisugárzásom"...:)
2012. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most vagyok 17 hetes,de nem látszik rajtam.. Azt mondják mindenkinél más és legkésőbb 6.hónaptól kezd el látszódni..
2012. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és nektek is gratulálok. :)
2012. febr. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!