Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy csaj bosszút állhatna...

Egy csaj bosszút állhatna rajtam úgy, hogy rámfogná, én vagyok a gyereke apja (közben ez nem lenne igaz) bíróság elé citálhatna?

Figyelt kérdés
Hogyan bizonyíthatnám be az ártatlanságomat?Egyáltalán nekem kéne bizonyítani akármit is?A DNS vizsgálatot ebben az esetben kinek kéne kifizetni?
2009. ápr. 2. 20:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
úgy tudom, hogy a vizsgálatot a pert vesztett fél - mint az ügyvédi költséget is - fizeti...
2009. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj téged nevez meg apának, de te nem ismered el, biroság kötelez apasági vizsgálatra. Ha negativ az eredmény, a lány fizeti,ez tuti. Amig hivatalosan nem cseszeget a dologgal, szerintem ne csinálj semmit. Persze te is kezdeményezhetsz DNS- vizsgálatot!
2009. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát,úgy értitek nekem ki kell fizetni(meg kell előlegezni)a közel 100ezer forintos DNS vizsgálatot?(csak mert a csaj gonoszkodik)nekem ez nonszensznek tűnik!
2009. ápr. 2. 21:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Illetve,ha kiderül(amit amúgy is tudok),hogy nem én vagyok az apa,akkor a csaj fizeti a perköltséget,meg mindent?Igen ám,de ha nem tud-mert nincs miből,akkor kidobtam közel 100ezer forintot az ablakon?
2009. ápr. 2. 21:16
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha kiderül, hogy mindezt rosszindulatból tette, szándékosan, akkor újabb pert szakít a saját nyakába, amit már nem úszhat meg, és ha nem tud fizetni, akkor vagy leültetik, vagy közmunka.
2009. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az szép és jó,de nekem a úszik a 100ezrem?Nekem azt ki téríti meg?Elment a levesbe.
2009. ápr. 2. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Értelek. én is hasonlo cipöben voltam... én elmentem saját költségemen dns vizsgálatott csinálni. Szájnyálkahártya dns-t. és az eredmény negativ lett...

A kérdésem az, hogy láttad már a gyereket? Rád hasonlit, Igen, de irtad, hogy NEM igaz, hogy töled lenne... Igy van?

Akkor ne csinálj semmilyen vizsgálatot!! Pereljen, ö ba..ik rá ugy is. ha nem igaz akkor csak ugy is ilyeszget. Én sajna kidobtam 115 ezer forintot....

2009. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
22 05-ös vagyok. Igaz lehetséges volt, hogy én vagyok az apuka ezért csináltattam meg.
2009. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha perre kerül a sor,te tagadd az apaságot.akkor a bíróság hivatalból megkéri a dns vizsgálatot,és ha mindketten beleegyeztek és vállaljátok hogy a pert vesztett személyt illeti a fizetési kötelezettség,akkor megcsinálják.itt két dolog lehet:megcsinálják,és aki a "vesztes",fizeti.a másik:a nő nem egyezik bele a vizsgálatba(tudja hogy hazudik)akkor lezárják a pert,és őt terheli a költség.szóval neked csak akkor kell fizetned,ha bebizonyosodik hogy te vagy az apa.egy barátom most esett át ilyen peren,én tanú voltam.náluk így történt a dolog.de számíts rá hogy akár egy-két évíg húzódhat.barátomnak 1,5 év volt.nem ő volt az apa,neki egy fillérjébe sem került.sőt,ő nyert pert rágalmazás miatt,és kártérítést is ítéltek meg neki,mivel ez miatt tönkre ment a házassága,stb.
2009. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor van izgulni valód, ha akár te is lehetsz az apa. Van rá esély?
2009. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!