Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy csaj bosszút állhatna...

Egy csaj bosszút állhatna rajtam úgy, hogy rámfogná, én vagyok a gyereke apja (közben ez nem lenne igaz) bíróság elé citálhatna?

Figyelt kérdés
Hogyan bizonyíthatnám be az ártatlanságomat?Egyáltalán nekem kéne bizonyítani akármit is?A DNS vizsgálatot ebben az esetben kinek kéne kifizetni?
2009. ápr. 2. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy olyan, hogy egy anyuka beperelt egy rőt vörös, kék szemű, kissé pufi muksót, hogy tőle van a gyereke. Tényleg esély is volt rá. A pasi állította, hogy márpedig tényleg nem ő az apa. Hozzá teszem, a gyerek rőt vörös, kék szemű, kissé pufi. A bíró egyszer megjegyezte, hogy szerinte ide fölösleges az apasági vizsgálat... aztán kiderült, hogy mégsem ő az apa. Anyucinak ez a zsánere. :)
2009. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

Sajna rossz hírem van: exemmel is pont ezt történt. Nem ő volt az apa, de több, mint százezer forintja bánta.

Azt mondták neki, a gyereket kéne visszaperelnie a pénzért, vagy mi - ő meg nem akart egy gyereket beperelni, illetve azt, hogy adóssággal induljon 18 éves korában.

A csaj ráadásul a negatív DNS vizsgálat után tovább pattogott.


Feministaként mondom, ésszerűtlen a magyar nők jogi helyzete. MIntha az anya jogainak eltúlzásával akarnák kompenzálni az egyéb hiányosságokat, pl. a bántalmazott nők megfelelő védelmének hiánya, stb.

Hypathia

2009. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!