Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen ki vagyok borulva!...

Teljesen ki vagyok borulva! Normális ez? Minden rendben vajon?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 11+6 napos. Szombaton kell mennem a 12 hetes UH-ra. Tegnap óta elfogott a pánik, hogy mi van, ha elhalt a baba? 10 hetesen voltam utóljára, akkor minden rendben volt. De azóta? Vérzés nincs, csak enyhe hasfájás.
2009. jún. 4. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Lélegezz mélyeket és próbálj megnyugodni! Nem lesz semmi baj!! Csak arra gondolj, hogy jól vagytok és minden a legnagyobb rendben! Ezzel segítesz neki a legjobban! Tudom, én is mindig mindentől féltem őt, de légy erős, és csak optimistán! Muszáj! Boldog babavárást!
2009. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs panaszod, nincs okod félni (bár ezzel én is így voltam).

A hasad fájhat attól is, hogy nő a méhed, nyúlnak a szalagok, nekem is fájt, 2-3 hónapig többször azt hittem, hogy meg fog jönni a mensim. De nem jött.

Nyugodj meg és ha fáj a hasad feküdj le pihenni (ez fontos!), és lélegezz mélyeket (4 számolásra beszív, 5 számolásra kifúj). Ha ez segít, elképzelheted, hogy a beszívott levegő egészséges, friss rózsaszín, a kifújt meg szürke, zöld, tele idegességgel és méreggel. Nekem ez is szokott segíteni.

Ha viszont vérzést tapasztalsz vagy erősebb fájdalmat, hívd fel az orvosodat.

39+3 hetes km.

2009. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
inkább kösd le magad menj el nézelődjél vagy barátnőzzél akkor nem fog ilyen körül forogni a gondolatod.
2009. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szia ! Én is végig idegeskedtem a 12. hétig teljesen feleslegesen most már belátom .Szerintem nincs olyan első babás kismami aki ne így lenne mint mi és még jó páran.Az enyhe hasfájás belefér de egy a lényeg vérzés nelegyen. Ha igen irány az orvos.Mikor meglátod holnap a pocilakódat hidd el megynyugszol.Pihenj sokat.Szép napot és boldog babvárást.26-27 hetes km.
2009. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha hisztizel az rosszabb.Én ugy voltam hogy 8 hetesen voltam amikor azt mondták lehet ikrek de valószinü elhalt az egyik.Mivel a doki nem tudta eldönte azzal a jelszóval engedett el hogy majd még ugy is jövök,majd kiderül.Legközelebb csak a 12 hetesre mentem.Szerinted én mit érezhettem???25 hetes km
2009. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Én 6+4 naposan voltam dokinál és most megyek majd kedden a 12 hetes vizsgálatra.Nagyon félek én is hogy minden rendben van-e mert ugye 6 hétig semmit nem tudtam a babáról!De bízzál benne hogy minden rendben lesz,miért ne lenne:-)

BOLDOG BABAVÁRÁST!

2009. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Az első 12 hét mindenkinek nehéz, de ha idegeskedsz, akkor még rosszabb. Ha nem vérzel, csak görcsöl a hasad mensi szerűen, az teljesen természetes. Tényleg próbáld magad lefoglalni, ahogy az előttem szóló is mondta. A babádnak most kell a nyugalom, hogy szépen tudjon növekedni. Nézegess uh képeket a neten, hogy mekkora lehet most a babád és amikor mész az uh-ra össze tudod hasonlítani. Tervezgess vele, nézz utána babadolgoknak, keress kismama rucikat, hamarosan szükséged lesz rá. Szerintem hasznos lenne ha megkérdeznéd a védőnődet, hogy nincs e egy kismama klub a közeletekben, akikkel tudsz ilyen dolgokról beszélgetni. Jó babavárást.
2009. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!