Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idegileg teljesen kivagyok...

Idegileg teljesen kivagyok borulva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom,hogy nem itt kellene feltennem ezt a kérdést de sajnos nem tudok mást. 26 hetes kismama vagyok és párommal anyósoméknál lakunk és sajnos nem valami jól alakulnak a dolgok ma is volt veszekedés délután de a párom nincs itthon dolgozik és sajnos én szembesülök mindig,kapok hideget meleget,a helyzet az hogy teljesen kiborultam rámjött a remegés is és sajnos nagyon sok rossz megfordúlt a fejemben utnak indultam de betértem a párom unokatestvéréjéknél.És most jöttem haza. nemsokára jön a párom,szeretnék külön menni mert nem bírom tovább teljesen kibuktam és a babának sme tesz jót mostsem és később sem. Mit tehetnék hogy meggyőzzem a páromat hogy mindenképpen külön kell hogy menjünk? én már annyiszor mondtam de mindig az van hogy majd. mit tennétek a helyemben?
2008. febr. 22. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Talán az jót tenne, ha egy kis ideig külön költöznél. Esetleg a szüleidhez, vagy rokonokhoz, akik szívesen látnak. Így a párod csak észrevenné, hogy valami tényleg nincs rendben és lépne valamit. Ahogy írtad, ez az állapot nem jó a babának sem és neked sem. Mond meg ezt a párodnak, szerintem ő sem szeretné, ha a közös gyereketeknek valami baja lenne.
2008. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ez nagyon rossz így. Nemcsak neked, a babának is. Ezek lehetnének életed egyik legszebb hónapjai! Ha nagyon nem bírod, mindenképp menj! elmehetsz szó nélkül is (szülökhöz, ha van rá lehetőséged), de a legjobb lenne, ha leülnél a pároddal, és elmondanád neki, hogy ez így nem mehet tovább. Javasold neki, hogy költözzetek külön. (Tudom, hogy ez nagyon nehéz lehet, pláne az anyagiak miatt) Adj neki ultimátumot! Szögezd le, hogy te mindenképp mész, aztán ő dönthet, hogy megy-e veled ill. veletek. Drasztikus módszer, de talán hatásos.

De először is, próbálj megnyugodni!

Minden jót! Cs.

2008. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sajnos minden eggyes inger akár boldogság vagy rossz kedv, de főleg a remegéses idegesség eljut a babádhoz, mert a tested kémiai anyagokat választ ki és eljut hozzá az érzésed. Neked most nyugalomra lenne szükséges, és nem pedig a feszültségre.Talán ezzel jobban ártasz neki, mintha dohányoznál vagy bármi mást csinálánl.Szerintem is költözz haza, biztosan szívesen látnak.Pihenned kell, és a babukáddal foglalkozni, pozitív gondolatokkal.Befolyásolni fogjátok az élethez való állását, és mégha nem is lesz látható baja a babának nem szeretne majd kijönni ebbe a világba ahonnan ezeket hallja.Valaki vagy hisz benne vagy nem.De amikor a babák már angolul tanulnak az anyaméhben, képzelhetes, hogy mennyire fogja utálni az anyósod hangját, és mennyire rettegni fog a sok feszült helyzettől.Adj ultimátumot a párodnak, a saját érdeketekben.Sok sikert, remélem minden rendbe jön.

2008. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk ugyanez a szitu, de én megmondtam a páromnak, hogy ha egy kicsit is úgy érzem, hogy veszélyeztetem a babát a hülye anyja miatt, akkor én lépek. És vagy jön, vagy nem, de én nem fogok egy beteg gyereket a világra hozni, azért mert az idióta anyja nincs rám tekintettel. Ez szerintem a legnagyobb felelőtlenség lenne a párod részéről a gyerekkel szemben, ha engedné, hogy ez tovább folytatódjon. Írj privátba, ha bármi gond lenne, vagy csak ki akarod beszélni magadból. lovacsij@freemail.hu Teljesen megértelek, hogy kivagy, de beszélj a pároddal. Írj, hogy mit mondott.Kitartást!!

2008. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az előttem szólókat tudnám ismételni,lépj valamit.Tudom mondani könnyű,de neked a babára is gondolni kell.Szüleidhez ketten nem tudnátok menni?Nem tudom milyen viszonyban vagy velük, vagy testvér? Én is őket kérném segítségül először, és a páromat addig nyaggatnám, amíg nem dönt végre mellettem.
2008. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
SAJNOS ÚGY NÉZ KI,HOGY A PÁRODAT NAGYBAN BEFOLYÁSOLJA A Z ANNYJA MEG,HOGY OTTHON MILYEN KÉNYELMES.AMÍG NEM DÖNTI EL,HOGY AZ ANYUCI SZOKNYÁJA VAGY VÉGRE A SAJÁT PÁRJA ÉS GYERMEKETEK A FONTOSABB ADDIG SAJNA TE FOGSZ SZENVEDNI.HA AZ ULTIMÁTUMOD UTÁN SEM HAJLANDÓ VÁLTOZTATNI A HELYZETEN AKKOR SAJNA EGY OLYAN EMBERT FOGTÁL KI AKINEK CSAK A SÁJÁT KÉNYELME A LEGFONTOSABB.MAGYARÁN EGY ANYÁMASSZONY KATONÁJA
2008. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm a véleményét és a tanácsokat,igazán jól esik hogy azért vannak emberek akik megértenek,és nagyon elgondolkodtam a válaszaitokon cselekedni fogok mihamarabb.
2008. febr. 23. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp beszéld meg pároddal, hogy te ezt nem bírod tovább. Ha van rá lehetőséged költözz szüleidhez, barátnődhoz, rokonhoz. Tényleg ne kockáztasd a baba egészségét. Sajnos ilyen esetekben - ismerek ilyen problémával kűzdőket - a fiú általában nem veszi észre anyjának ezt az oldalát, mivel előtte nem csinálja a furkálódást. Őket válasz út elé kell állítani, bár tudom ez két esélyes.

Szorítok neked!

2008. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!