Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, veszélyeztetett terhes, szóval állandóan feküdnöm kell, a szüleimnél lakunk a férjemel és öcsémmel 3 szobás lakásban, a férjemnek van két kistesója egy 7 éves lány és egy 2 éves fiú, anyósom későn vállalta őket, de apuka persze nincs, anyósomnál agydaganatot diagnosztizáltak, kórházban van, a gyerekek pedig igeiglenes nevelőszülőknél, a férjem azt szeretné, hogy vegyük őket magunkhoz, én nem akarom őt megbántani, de nem érti, hogy ez lehetetlen, most fog születni a kislányunk, akire minden percemet szentelni akarok, hogy neveljek még melette két gyereket, a szüleim reggeltől estig dolgoznak, rámmaradnának a gyerekek,és anyagilag sem úgy állunk, nagyon szemét vagyok ezért?ti mit tennétek a helyemben?bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, de teljesen ki vagyok borulva, és ez a kis pocaklakómnak sem jó
2009. jún. 2. 14:03
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Anyósomnak nincs háza, egy mini garzont fizet havi 54ezerrel. Én nem kapok péznt, a férjem pedig keres 50ezret mert nincs munka és lehet meg is szűnik a munkahelye, itt a legnagyobb gond az anyagiak.
2009. jún. 2. 14:27
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
második ezek után kismama vagyok.szerintem ha magatokhoz vennétek akkor az állam adna pénzt a nevelésükre,biztos van ennek valami módja.csak nehogy majd megrontsa a kapcsolatodat a férjeddel hogy nem akarod a testvéreit.elbírod képzelni hogy fájhat ez neki.meg fog halni az édesanyja te meg nem állsz mellette.ezt nem bírnám megtenni a gyermekem apjával!!!!!!!!
2009. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha megkérdezhetem, ők hol laktak előtte? Gondolom anyósodnak van saját lakása? Mert ha van akkor oda is költözhetnétek. Hát igen ez tényleg egy nehéz kérdés részben, mert mindenki azt mondja hogy természetesen magához venné...de akinek nincs hova?! De az is megoldás lehetne, hogy csak ideiglenesen maradnának nevelőszülőknél, nem kell örökre ott maradniuk...csak addig amíg találtok valami megoldást. Pl. az anyukádék házához toldanátok vagy ha akkora a telek akkor építenétek oda egy házikót amiben ellakhatnátok mind az öten. Hát ez csak egy ötlet volt. Remélem sikerül valami megoldást találni erre, mert ez a kapcsolatotok rovására is mehet. Én nagyon szorítok nektek, kérlek írd meg hogy mi történt. És ne idegeskedj, mert az árthat a picidnek!
2009. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem vetünk meg!Nem vagyunk egyformák!Ülj le a szüleiddel és beszélgess el a lehetőségekről.Először a férjed nélkül.A te szüleid.Biztos nem harapják le a fejed!Pláne terhesen!Hidd el minden jól fog alakulni, csak higgy benne!Megértem a férjed maximálisan és téged is!Néha az élet közbeszól, nem úgy alakul ahogy elvárnánk.De, semmi sem történik véletlenül!

Írj, hogy mi lett veletek!Őszintén érdekel.

2009. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem nem fogom beadni a gyerekem ha jön majd egy második baba, de valószínű nem is válallnánk, másodikat míg ilyek a körülmények.
2009. jún. 2. 14:30
 16/35 anonim ***** válasza:
70%
Jol le fogtok pontozni,de en sem vallalnam.Elsosorban a sajat eletemet kell neznem a gyerekem a legfontosabb,utana a mas gyereke,meg ha a csaladbol vannak akkor is.Egy megoldasnak kell lennie,ezt elso sorba a ferj csaladja kell valahogy elintezze,biztos vannak nagynenik ,rokonok.Nehogy mar egy huszas evei elejen levo fiatal terhes kismamat hasznaljanak ki!Es ha baja tortenik,elvetel a stressz miatt vagy koraszulese lesz,akkor ki a hibas majd?
2009. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%
úr isten már megint az anyagiak.másnak sincs sokkal több és mégis meg tudnak élni.meg egyszer lent máskor meg fent.a helyzet változik ha az ember is akarja.gondolom a férjed mindent megtenne hogy ne kelljen éheznetek a babával és a testvéreivel.más meg nem számít csak hogy ne haljatok éhen és a szeretet a lényeg!!!!!!!az idő meg megold mindent.kismama
2009. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem tudunk a lakáshoz toldani mert panellakás és így is szűken vagyunk, legalább 5 év mire mi is saját lakást tudunk majd venni.
2009. jún. 2. 14:33
 19/35 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem te már eldöntötted, hogy nem akarod és kész.Minden mondatodban érződik a hárítás.Egy biztos, én nem hagynám, hogy a testvéreimet más nevelje fel.Egy 7 és egy 2 éves gyermek pedig nem jelent annyival nagyobb költséget, hogy ne lehessen eltartani őket.Látszik, hogy egykeként nőttél fel.A testvér jelentőségét csak az érezheti át, akinek tényleg volt/van testvére.Nagyon sajnállak...csodás anyuka válik így belőled.Lehet lepontozni....
2009. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
63%
bocs hogy kicsit leb@szos a véleményem.de nem tudlak megérteni.sajnálom.elhiszem hogy nehéz neked.de értsd meg a férjed szenvedhet ettől,és a kapcsolatotok rovására mehet.és akkor pláne nem lesz jó senkinek.kérlek írj hogy mi lesz mire jutottatok.írhatsz e-mailt is nekem mert tényleg nagyon érdekel hogy mi lesz.merre fele laksz?kismama
2009. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!