Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem fura ha egy...

Szerintetek nem fura ha egy 38 éves no teherbe esik? (már 1gyermeke van)

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Mostanában divat még ettől idősebb korban is szülni. Első a karrier stb.
2012. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nem, miért lenne fura?

anyukám is 38 évesen szült engem (pedig ez már 35 éves volt) és én is tervezek még egy babát

én nem látok ebben semmi kivetnivalót

2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura,ma már egyre későbbre tolódik a terhesség.Sok boldogságot nekik!
2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem fura
2012. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Általános mostanában, bár genetikailag nem a legmegfelelőbb kor a gyermekvállalásra.

Nőnek a kockázati tényezők.... De jobb később, mint soha. :)

2012. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kolléganőm 37 évesen esett teherbe és szült először. Nem a karrier miatt, hanem azért, mert addig nem sikerült. Most 40 éves és a másodikkal várandós. Teljesen egészséges, fitt, remekül érzi magát, fiatalosabb a koránál.

Nem tudhatjuk, hogy ki miért vállal későn gyermeket, van, aki előbb utazgat, egzisztenciát teremt, vagy csak simán nem találja meg a gyermekvállaláshoz ideális férfit.

Úgyhogy számomra nem, nem fura. :)

2012. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lenne fura? Mostanában gyakori, mert kicsit kitolódott a gyermekvállalás, de régebben is volt rá példa. A barátnőmet is annyi idősen szülte az anyukája, és már 4. gyermek volt. Van ilyen, ez még egyáltalán nem fura.
2012. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most töltöttem a 37-et, és 7 hetes terhes vagyok. Van már két gyerkőcöm. Nem érzem magam öregnek még egy gyerekhez. :)
2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori manapság, bár nekem ennek ellenére "fura". Biztos ez azért van, mert fiatal anyuka vagyok. Csak a karrier miatt én nem halasztanám eddig a babát, de ha más egyéb ok miatt nem sikerült volna a 20as éveim végéig, akkor biztos bevállalnám annyi idősen is. Gondolom sokan vannak ezzel így :))
2012. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagyon gyakori! a szülés felkészitő tanfolyamon szinte kislánynak érzem magam a 27évemmel a többiek között, talán még egy korombeli csajszi és egy nagyon fiatal(kb18)van a többiek mind tőlem legalább egy 10essel idősebbek. én mellesleg nem tartom ezt olyan jó dolognak, de tényleg ennyire kitolodik...vagy uj pasi-közös gyereket akarnak...vagy nem tudom:) de sok boldogságot nekik természetesen!
2012. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!