Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami aki...

Van itt olyan kismami aki mensi előtti héten esett teherbe és biztosra tudja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 04:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm a választ és gratulálok tesódnak!:)Tudod esetleg hogy milyen hosszúak voltak a ciklusai?


És többiektől is ezt kérdezném!:)

2012. jan. 13. 10:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 27 napos ciklusnál a 18. nap éjjel fogant. Barna maszatolás volt menszi helyett. Az is lehet, hogy beágyazódás miatt. Két napra rá időn túli pozitív, másnap már rendesen :) Nem éreztem semmit. A rosszullétek a 7. héten kezdődtek.
2012. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem így fogant, kb. a 30. nap körül, a ciklusaim átlagosan 35 naposak. Nálam nem is a menzesz alapján számolták a terhességi kort, hanem az UH méretek alapján.
2012. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdekes volt egyébként. Biztosra nem tudom mondani, de mindig hosszú volt a ciklusom, és már vártam a mensimet, amikor úgy voltunk együtt a férjemmel, hogy nem szakítottuk meg. Kb. 2-3x lehettünk így együtt, nem is jött meg a mensim. Pedig már akkor mondtam a páromnak, hogy nyugodtan jöhet belém, mert már érzem, hogy meg fog jönni. 9 hónap múlva a baba jött, immár 3,5 éves. :)
2012. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Első terhességem aznap fogant, amikorra a menstruációmat vártam. Ezt biztosra tudom, mivel előtte legalább 2 hétig nem szeretkeztünk (utána sem) és a terhességi kor is ennek az időpontnak felelt meg UH alapján. Fix, másodperc pontosságú 28 napos ciklusaim voltak. Aznap már meg sem jött, még pecsételés sem volt. Szép napot!
2012. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem pár hónapja 35-38 naposak a ciklusaim,de fogalmam sincs mitől!

Mára nem vártam (ha az eredeti felállást nézem) és múlt hét végén mi sem védekeztünk!:)

Szóval akkor simán lehet baba belőle?:)


És kedves Válaszolók!

Meg voltak a mensis tüneteitek?Szóval éreztetek derékfáját,cicifájdalmat,kedélyhullámokat vagy más mensire jellemző tünetet?

A babákhoz gratulálok mindenkinek!:)

2012. jan. 13. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!