Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami, akinek...

Van itt olyan kismami, akinek az első trimeszter végén kezdődtek a rosszullétek? És meddig tartott?

Figyelt kérdés
11hetes kismami vagyok,és ezen a héten kezdem először rosszul érezni magam.Majdnem minden nap hányingerem van.Azt hittem nekem tünetmentes lesz a terhességem.Vajon ilyenkor meddig tart a rosszullét?
2011. dec. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Na hallod, én azt hittem én hülyültem meg. Az meg hogy van, hogy én 17 hetesen kezdjek el hányni???? Még én sem hallottam ilyet :), csak most tőled. Fogalmam sincs, hogy mitől van, merthogy a hormonszintnek ugye már elméletileg okénak kellene lennie...
2011. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem,hogy miért most kezdődik nálam a rosszullét!?Ilyenkor már általában mindenki jobban van,én meg...És tudod már hogy kisfiú vagy kislány lesz?
2011. dec. 28. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem még................................

Most akarok tesztet venni, hogy kiderítsem. Legközelebb nem várok vele idáig, az héccencség.

2011. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, neked viszont a méhlepény kb most fogja átvenni a szikhólyag funkcióját, úgyhogy szerintem emiatt kaptál most egy nagyobb adag hormonfröccsöt... Amúgy nem mostanaban kellene megjönnie neked? plusz van akinek az ünnepi idegeskedés teszi be a kaput, olyankor érzékenyebben reagál a szervezet, ha stresszel az ember.
2011. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nálam a 17.hétnél kezdődtek a rosszullétek,de sajnos nekem az epeköveim okozták.A terhességemig soha nem volt gond velük,majd mikor a babám elkezdett nőni és elkezdte nyomni az epehólyagot,megmozdultak a kövek=hányás,epegörcs,kórház,infúzió...így ment a 3.trimeszterig,amikor lejjebb ment a pocim és nem nyomta az epehólyagomat.Azóta megműtettem magam és most várjuk a 2.babánkat.

ezt csak azért írtam le,hogy esetleg figyeljetek rá,sok kismamánál a terhesség alatt képződnek a kövek.De egyáltalán nem biztos,hogy ilyen gond van,csak gondoltam megosztom.

Nyugodt terhességet kívánok.

2011. dec. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!