Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismami itt, akinek...

Van olyan kismami itt, akinek Detralexet kell szednie?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem állítólag kellene, de csak húzom-halasztom az időt.34 hetes vagyok, és még mindig nem kezdtem el.Ma már rámparancsolt az asszisztensnő is, hogy holnap irány a gyógyszertár. Szülés után jön a hasbaszuri injekció.

Ez a 2. terhességem, és az elsőnél sem szedtem.Csak a harisnyát hordtam és kenőcsöztem úgy, mint most.

2012. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg nem erre a betegsegre gondoltal, nekem csak az utolso ket hetben kellett szednem szules elott. Nekem az aranyerem jott ki olyan durva szinten, hogy mar mozogni nem voltam kepes, iszonyatos fajdalmaim voltak es akkor ajanlotta ezt az orvos.

Nekunk semmi gondunk nem lett belole, csak hasznunk: szedes utan harom nappal mar kb teljesen jol voltam.

Szoval a gyogyszer jo, nyilvan ha olyan errendszeri problemad van, amikor az orvos mar ezt ajanlja, akkor jobb szedni, mint nem szedni.

Sokan felnek tole, de peldaul a vernyomascsokkenton meg senki sem gondolkodik, ha kismamakent tartosan magas a vernyomas. Azt is jobb szedni, mint nem szedni, ha szukseges.

2012. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nekem is kell a harisnya,meg kéne a Detralex,csakhogy én nem merem .27 hetet kezdtük vasárnap,az első válaszoló,milyen krémet használ ha megkérdezhetem??
2012. jan. 3. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Bocsi, de csak most olvastam.

Plerudin visszérkrémet a csúnyább helyekre, mert az terhesség előtt is bevált.A többire (ahol hajszáleres foltok vannak) pedig vadgesztenyekrémet.

Ma eldöntöttem, hogy beszedem a Detralexet, mert nagyon eldurvult a helyzet.3 orvost is megkérdeztem.Mindegyik azt mondta, nyugodtan vegyem be.Tegnap beszéltem az unokatesómmal.Végig szedte terhesség alatt.Nem lett semmi gond belőle.

2012. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:))
2012. jan. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!