Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen már lehet javulás?

9 hetesen már lehet javulás?

Figyelt kérdés
Ma töltöm a 9-ik hetet és harmadik napja kicsit jobban érzem magam. Reggelente hányok,egész nap émelygek,rosszul vagyok,alig eszem. Főleg délutántól,este vagyok nagyon rosszul. Most viszont kezdem kicsit jobban érezni magam,na nem nagyon,de kicsit érzem,hogy jobb. Ez már lehetséges 9 hetesen? Nem korai?

2012. jan. 6. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet már a javulás is, de az is lehet, hogy a rosszullét hullámokban jön még majd vissza.

Én a 9. héten voltam csak rosszul, se előtte, se utána nem. Szóval akár már véget is érhet a rosszabb időszak, de azon se lepődj meg, ha újra visszatér.

2012. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket olyan feleslegesnek tartom mostanában, holott én is mindig ezen parázok. Mégpedig a saját tapasztalatom miatt:

A fiamnál semmi bajom nem volt 3 db hányáson kívül, ami a gravida beszedése után történt. Aztán viszont volt egy vetélésem is, és mikor a dokihoz mentem a vérzés miatt, vizsgálat közben kérdezte, hogy megvannak még a tünetek? (8-9. héten) Ekkor kezdtem gondolkodni, hogy valóban elmúltak, a cicim sem akkora már, tényleg enyhültek a 6-7. héthez képest. Utána állapította meg, hogy 6 hetesen elhalt a babám. Na, ezek után most 8 hetesen már beparázva vizsgálgatom a cicijeimet minden nap, és örülök, ha émelygek vagy egy pici hányingerem is van. Egyébként nagyon fáradtank (lustának) érzem magam. Szóval remélem, hogy ezek után már nem csak tudatosan produkálom magamnak a tüneteket... :o)

Ezzel csak azt akartam írni, hogy tényleg mindenki máshogy viselkedik várandóssága alatt. Én inkább azt mondom, hogy 9 hetesen örülj, ha már enyhülnek a tünetek. Remélem jövő héten már én sem leszek ilyen fáradt, mert mennem kell dolgozni..... Boldog babavárást!

2012. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!