Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idegrangas fele gorcs a...

Idegrangas fele gorcs a labban 38+5 hetesen?

Figyelt kérdés

Nem is gorcs, nanem mintha egy ideg vegigfutna a labamban, nem faj, csak "megugrasztja"a labam, neha a karomban is van,

Tapasztalt valaki hasonlot?

Masik h este 10 kor lefekszem halnali 2 ig fentvagyok mert nem tudok aludni es a babo is mozog, sokszor hajnalban is fennt vagyok parorara es csak a reggeli orakban ill. Keso delig tudok legjobban aludni.

Hasonlo masnal?

Meg nem szallt le a hasam, jol vagyok, fajasok nincsenek baba mocorog.


2012. jan. 6. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg magnézium/kalcium hiány vagy esetleg babó néha úgy helyezkedik, hogy megnyom valamit. Ha zavaró-ijesztő, beszélj a nőgyógyászoddal, védőnővel vagy háziorvossal.

Az össze-vissza alvás szerintem minden kismamára jellemző :)

2012. jan. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 38+5 hetes vagyok. Az idegrángás (ha tényleg az) akkor valóban magnézium hiány lehet(vagy talán a bab nyom valami ideget néha), de ezt szerintem csak orvos tudná megállapítani. Ráadásul ilyenkor már nem tanácsos sok magnéziumot szedni. Az alvással kapcsolatban csak megnyugtatni tudlak én is egész éjjel szinte vergőök az álmatlanságtól és a kényelmetlenségtől! De már nincs sok vissza!
2012. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!