Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen mennyire aktív a...

35 hetesen mennyire aktív a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem kevesebbet mozog mint az előző hetekben. Éjszaka semmit nem mozdul. Front, baj,nincs hely vagy ez már igy lesz a végéig?
2012. jan. 5. 19:37
 1/6 limaia ***** válasza:

Nekem már 1-2 hete kevesebbet mozog,most már inkább kinyomja magát,és megvannak a szokásos időpontok nála.ez normális.kevesebb a helye,már többet alszik,hisz hamarosan megszületik,és addig még fejlődnie kell néhány dologban,és hiznia kell.

35+6 hetes km

2012. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is erre gondoltam, meg a védőnő is ezt mondta múlt héten, de akkor is......

Első baba, és már nagyon várjuk, és nagyon aggódunk is!

2012. jan. 5. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább kinyomja magát! Képzeld az enyém fejvégű fekvésben volt a 30. héten, 32. héten pedig visszafordult újra és mai napig keresztben fekszik a pocakomban!
2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ritkultak a mozgások.Éjfél körül van egy mozgós időszaka,kb 5-10 percig meg sem áll, aztán reggel mocorog egy picit.Most épp nem mozdul,csak érzem, hogy csuklik :)

Ne aggódj,ez így van jól,egyre több lesz a nyugis időszaka,ahogy csökken a helye.

35+5 hetes

2012. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem tegnap szanaszét verte a hasam, kinyomta magát, rugdalt egész nap. És csuklott is vagy 3x.

35+0 kismama

2012. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem is már inkább nyomkodja magát, nem rugdos. Hál istennek be van fordulva már jó pár hete.

Csak az esték miatt aggódtam hogy nem mozog,de igy már megnyugszom.

Mindenkinek jó babavárást erre a kis időre :))

2012. jan. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!