Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utóbbi napokban,34 hetesen...

Az utóbbi napokban,34 hetesen nagyon aktív a pocaklakó, néha már fájdalmasan. Mi lehet az oka, korábban nem volt ennyire aktív?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokkal aktivabb volt, csak nagyobb hellyel rendelkezett.
2011. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk végig mozgolódott, szüléskor a CTG is kiakadt. Nyugi, még nőni fog, lesz ez még "rosszabb" is :) Majd amikor úgy érzed, hogy véged van, mert széthasítja a hasad, na onnét még egy vagy két hét :D


Ne haragudj, nem ijesztegetni akarlak, de ez az igazság. Könnyű szülést!

2011. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 39.héten az nst-n az asszisztens csaj rendesen leizzadt 10 prec alatt annyira ficánkolt én meg azt hittem,hasfalat törve fog ott helyben kibújni belőlem.Vicces volt,bár én szinte csillagokat láttam.Egy hétre rá megszületett.:)
2011. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem végig aktív volt,kb. a 34-35.héttől nekem is elég fájdalmas.Szó szerint,mintha szét akarná tépni belülről a hasfalamat.Most 38 hetes vagyok,és még mindig nagyon aktív,hasfaltépés még mindig van,plusz néha olyan bordarúgások,meg gyomorszájtaposás,hogy csillagokat látok.Ha a húgyhólyagomat,és húgyvezetékemet tépkedi,akkor csak csoszogva tudok menni.

Szóval nagyon erősen mocorog,ráadásul kb.3x10 perc nyugit hagy naponta,a többit végigtombolja.

Nem baj,hogy aktív,legalább tudod,hogy jól van,mert más meg azon aggódik,hogy nem mozog eleget,és magzatmozgást is számol.Na ez az,amire nekem nincs szükségem,mert nekem az a fura,ha 10 percig nem érzem.

Amúgy azt mondják,a szüléshez közeledve egyre kisebb a helye,kevesebbet,és enyhébben mozog.Nos,ezt én egy az egyben cáfolom.Ha kicsi a hely,csinál magának,de nem nyugszik le...Ja,és a barátnőm 3 hete szült,neki a szülés előtti napokban olyan ficánkolást rendezett,hogy a párjával csak lestek...

:))

2011. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak:

Nekem ebben már van tapasztalatom, a szülést végig mozogta, és ahogy írtam, a CTG gép is kiakadt, hozni kellett egy modernebbet, mert annyira mozgott. Tehát a szüléskor hol a fájások, hol az eszméletlen hadonászás nehezítette a dolgomat :) Nagyon aktív volt és nem csak szülés előtt, hanem közben is folyamatosan. De igazad van, inkább ilyen legyen, mint hogy aggódjunk, hogy miért mozog keveset.

2011. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!