Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen mekkora volt a...

30 hetesen mekkora volt a babátok? És mennyit mocorog napközbe? Nekem pár napja nem olyan aktív.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

1680g volt, és jó sokat bulizott.

Viszont a fronttól mindig belassult.

2011. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!Én kislányom tegnap volt 1480 gr.

És farosan fekszik.Most is érzem hogy mocorog de nem olyan erősen jaj úgy aggódok:(

2011. febr. 26. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a fronttól pörög be. :)
2011. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 31 hetes adatom van, akkor 1800 gramm volt a becsült súlya. (3330 gramm lett, 54 cm, kislány.)

Frontokkor nekem is picikét lelassult, de aztán pár nap múlva újra nagyon aktív lett.

Nekem amúgy a 34. hétig faros volt, de aztán befordult - fájt mindenem tőle, úgy feszített, de legalább megtalálta a helyes pozíciót. :)

2011. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ne aggódj a súlya miatt, majd összeszedi magát. Amíg nem mondják azt, hogy kevés, addig ne parázz rá. Nekem a 34. héten még faros volt, most a 36.-on már fejvégű. Bent fekszem a kórházban, más okok miatt, és van itt egy kismama, akinek 4 hét lemaradásban van a babája, nagyon pici. Kap infúziót, meg speckós kaját, és "hízlalják" a manóját, de semmivel nem riogatják, azt mondta a doki, hogy ha másként nem, hát majd kint feltáplálják.

Nyugi, nem lesz gond!

2011. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Harmadik válszoló:Már vn egy kislányom és ő is 1800 gr volt és 3300 gr-al született a 38-ik héten.


Első válaszoló:Hányadik héten jársz?Sajnálom hogy bennt kell lenned ettöl én is nagyon félek nem szeretném itthon hagyni a 2,5 évesemet persze ha muszály akkor...:(

Első kislányom toxémia miatt császárral született így ha faros marad a pici akkor tuti hogy megint az lesz.De mindegy csak egészséges legyen.

2011. febr. 27. 10:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Most látom hogy a 36-ik héten jársz:)
2011. febr. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!