Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fajdalmas, szurkalasok 28...

Fajdalmas, szurkalasok 28 hetesen? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Kicsit furan fog hangzani, de nem tudom maskent leirni- most este tobbszor ereztem, erzek szurast a huvelyemnel, illetve a vegbelnyilasomnal. Neha olyan erosek ezek a szuro fajdalmak hogy alig tudok lepni.

Akinek volt hasonlo kerem segitsen, nagyon meg vagyok ijedve. Mitol lehet ez?

Koszonom a valaszokat


2012. jan. 5. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Emlékszem, valaki ugyanezt kérdezte itt pár hónappal ezelőtt, vagyis biztosan nem egyedi jelenség. Hogy mi okozhatja, azt nem tudom, de egyedül már nem vagy vele.

Boldog babavárást! :)

2012. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi, jo ezt olvasni hogy ez nem egyedi

bar attol meg aggodom hogy mitol lehet

2012. jan. 5. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen koraterhesseg ota van, most 29 hetes vagyok, es per pillanat is erzem. Egyre nagyobb a meh, mindent nyom, es a fajdalom mindenfele tud sugarozni. Nekem tobbszor is mondtak, h tipikus terhestunet, nem aggodom. Azert eleg kellemetlen tud lenni.
2012. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod

hat sajnos igen kellemetlen tud lenni

2012. jan. 6. 00:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a terhességem alatt. A dokim azt mondta, hogy a méhet tartó szalagok nyúlnak ilyenkor. Semmi baj vele, teljesen normális. Boldog babavárást!
2012. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!