Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erős lábdagadás 28...

Nagyon erős lábdagadás 28 hetesen normális?

Figyelt kérdés

Nagyon dagad a lábam és nem tudom, hogy mit tegyek, hogy enyhítsem a fájdalmat és a dagadás mértékét!

Segítségetek előre is köszönöm!


2012. jan. 6. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel az orvosod! A tesóm is így volt az első kislányával, és be is fektették. Bár ez már 16 éve volt, azóta gondolom már tudják kezelni kórházon kívül is.
2012. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem még nagyon korai. Vérnyomásod rendben van? Tudod mérni magadnak? Fehérje a vizeletedben? Mert ezek a toxémia jelei... Meg figyeld magad, ha máshol is hirtelen elkezdesz vizesedni, irány a kórház! Szerintem ha nem is a dokival egyből, de a védőnőddel beszélj!

Én kb a 37. héten kezdtem el vizesedni, dagadni a lábam, de gyógymódom nincs rá... Sok pihenés felpolcolt lábbal!

Üdv. 38+5 hetes kismama

2012. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom alacsony 90/60 körül mozog, van, hogy még alacsonyabb... Eddig még csak a lábam dagadt, remélem más nem fog. De ezt se értem miért, hisz irodában dolgozok és nem szakadok meg, mégis... A lábbeli is mindegy, mindenben egyformán dagad... Remélem nem lesz semmi gond. A sógornőmnek is terhes mérgezése volt, igaz neki is csak a végén... Nem akarom, hogy baj legyen!

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 6. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Hát a vérnyomásod akkor tökéletes. Lehet pont az a baj, hogy irodában dolgozol, mert akkor valószínű sokat ülsz. Márpedig annál rosszabb nincs, szerintem még a séta is jobb. Nem tudsz táppénzre menni? Mert ez csak fokozódni fog!

2012. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a probléma nálam is megvan...irodai munka napi minimum 9 órában,most vagyok a 31-ik hétben,ugyhogy már nem sokáig dolgozok,de már reggel 7 órakor sirni tudnék.per pillanat a bokám egyenlő a térdemmel,és az én vérnyomásom is 90/60 körül mozog :(
2012. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!