Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az hogy ha gyalogl...

Mitől lehet az hogy ha gyaloglok vagy állok erős szúrást érzek a hasam aljában 6 hónapos terhes vagyok és nem tudom hogy ez normális e vagy szóljak az orvosnak vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Non-stop szúrást érzel, vagy csak néha belenyilallik?

Utóbbi normális, előbbivel én dokihoz mennék.


Egyébként a nyilallás oka, hogy a baba ahogy mozog (+gravitáció állás/járás közben) megnyom olyan idegeket, amik oda lefelé sugároznak, akár hüvelybe vagy combtőbe.

2011. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nagyon megnyugodtam nem hála istennek nem állandó a szúrás csak ha állok vagy túl sokat kell gyalogolnom
2011. dec. 7. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van, én is 6 hós terhes vagyok, és néha nekem is nyilallgat, nekem is akkor, ha sokat gyalogolok vagy hírtelen felállok pl. Szóval ez normális.
2011. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a vége felé volt.Ez attól van ahogy nyúlnak a méhszalagok.
2011. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A méhszalagok bizony, a gravitáció és a baba súlya miatt. nekem félidőtől mind2 fiammal ez volt. Volt, hogy meg kellett állnom, leguggolnom, jajgatnom. :S
2011. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!