Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van az hogy inkabb csak...

Miert van az hogy inkabb csak akkor mozgolodik a baba amikor ulok vagy fekszek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:11
 1/8 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok es nagyon elenk,tehat ha azt akarom hogy mozgolodjon csak le kell ulnom vagy fekudnom
2009. máj. 20. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
lehetk isebb helye van és keresi a neki kényelmes poózt :) vagy lehet mikor nappal étkeztél és sok tápanyagot felvett a szervezete akkor laukált, mnit amikor a csecsemők ebéd után nappal is alszanak, vagy az ovisok, mivel nappal alukált benned, lehet hogy estére, vagym ire nyugovóra térnél elemében lesz.
2009. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy van.Én arra gondolok hogy ahogy sétálok vagy teszem a dolgom az őt elringathatja.De amint leülök vagy fekszek rögtön jelez meg helyezkedik.Meg aztán ha tesszük a dolgunk lehet nem figyelünk annyira a mozgásra.
2009. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Sok baba akkor mozog jobban, vagy te is akkor érzed jobban, mert jobban odafigyelsz, vagy csak másképp "áll" a hasad. A lényeg, hogy mozogjon:-)
2009. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor már nem sok időd van hátra, hogy a picid ne hagyjon csak ülve aludni! Akkor örülnél neki, ha csak akkor mozogna, ha állsz!

A lányom kb 35 hetesen olyan intenziv volt éjszakánként, hogy nem is hagyott aludni.

Kellemes babavárást!

Üdv. 14 hónapos nagylány anyuja

2009. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elalszik a lányom a sétálós ringatózástól. Mindig is így volt.

Lehet, hogy a tiéd is ilyen lusti :)

Üdv

37hetes

2009. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Húúú hát igen nekem is éjszaka aktív:))Aztán 1-2 óra nyugi és hajnalban megint rugdos:)Ha nap közben leülök olyankor is mozgolódik de érezhető a különbség az éjjali és a nappali között.....nem baj az a lényeg hogy jelez hogy jól van!Mikorra vagy kiírva?

28 hetes km

Boldog babavárást mindenkinek:)

2009. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
augusztus harmadikara
2009. máj. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!