Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamák, mozgolódik...

18 hetes kismamák, mozgolódik a baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Rajtam van egy kis súlyfelesleg,úgyhogy lehet emiatt csak találgatom hogy ő lehet e.A köldököm környékén érzek ficánkolást.Második gyermek.
2009. márc. 9. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan ebben a cipőben járunk. Pont ma reggel kérdeztem hogy vajon őt érzem e. Mondjuk nekem 1. baba:) De nagyon várom hogy biztosan érezzem.

szia

2009. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem:(((((

És még csak olyan érzésem sincs, mintha.........

Már picit türelmetlen vagyok, első baba.

2009. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem se rúgott még, pont ma vagyok 18 hetes de még nem érzem a babát, pedig már nagyon szeretném:)
2009. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok, de még ugy igazán csak egyszer éreztem őt! Nem rúug vagy ilyesmi...szerintem viráglelkű és vigyáz a mamájára...mindig csak icereg-ficereg! Türelem lányok! :) Boldog babavárást Nektek!
2009. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 3.babámat várom,szintén egy kis súly többlettel de mára a14.héten éreztem a bugyogást.Most a 18.hétben már ezek kis mocorgások de még nem az igazi.Boldog babavárást!
2009. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem második babóca, de határozottan érzem mozogni :) Még az apukája tenyerét is megrúgta már :)
2010. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok,én arról olvastam,hogy az első babát aki várja csak 20-ik héten kezdi el érezni a mozgásokat,én 16hét útán egy határozozz rúgást éreztem,és azóta egyre többet és erősebbeket rúg a kicsi :-) 18 hetes kismami
2010. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!