Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba éjszaka nem mozgolód...

Ha a baba éjszaka nem mozgolódik, hanem átalussza velem az éjszakát ez azt jelenti, hogy beállt nála a nappal-éjszaka ritmus és később is ilyen lesz, vagy ez hiú ábránd? A 28 hétben vagyok

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemhiszem.Szerintem csak sokszor nem ébredsz meg a rúgásokra.Amúgy most folyamatosan el van látva élelemmel,de ha kijön,akkor nincs ott a köldökzsinór,ami folyamatosan hozza a kaját.
2008. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is ezen gondolkodtam, hogy milyen ügyi kisfiam van.egésznap mozgolódik, aztán este-éjjel alszik velem :D

25hetes kismama

boldog babavárást

2008. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a baba álmában is mocorog, csak nem biztos, hogy érzed.
2008. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ebbe ne éld bele magad, az első gyermekem meg sem mozdult éjszaka, mindegy volt, hogy elyik oldalamon fekszem, és mégis átvirrasztottunk vele sok éjszakát. Nappal aludt mint a kisangyal, este 8-tól hajnal 5-ig meg ordított. Most 34 hetes vagyok, ma tudtam meg,hogy ő is kisfiú,vele ha egy héten egyszer átalszom az éjszakát már az jó. Állandóan mocorog, ahogy neki jó úgy én nem bírok aludni, lehet,hogy a fordítottja lesz a bátyusnak? Vagy úgy gondolja jobb ha már most felkészít az éjszakázásokra! Boldog babavárást!
2008. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anyaméhben szűrt fény van. Nem tudja megkülönböztetni a nappalt az éjszakától. Szabálytalan időközönként felébred, majd elalszik. Alvása és ébrenléte váltakozik. Ugyanezt a rendszert követi megszületése után is, amíg ki nem alakul egy szabályosabb napirend nála.

Az én babám is inkább éjszaka aktív, mikor én lefekszem aludni, ő felébred. De nem hiszem, hogy ez így lesz a születése után is.

2008. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!