Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba lehetett, ahogy mozgoló...

A baba lehetett, ahogy mozgolódik, vagy valami más?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, és már időnként érzem a baba mocorgását, de még eléggé a hasam alján. Tegnap este viszont kétszer is éreztem egy erős feszülést a köldököm mellett, és láthatóan is kidudorodott ott a hasam, elég nagy területen. Percekig tartott, és inkább kellemetlen volt, mint jó. Mitől lehet ez? Létezik, hogy egy ilyen pici baba így kinyomja magát, ráadásul ennyire fönt, vagy valami más miatt lehetett? Kicsit megijedtem!
2009. máj. 14. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 14-15 hetesen is kinyomta magát.Úgyhogy létezik,hogy Te is ezt érezted.Én 20 hetes vagyok,de én is hollentebb,hol fentebb érzem mocorogni.
2009. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor minden kellemetlenség ellenére örülök neki! Ezek szerint ilyen erős Picikém van! :-)

Köszi a választ!

2009. máj. 14. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!