Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 hónapja voltam együtt a barátommal, megjött eddig mindig, vettem 2 tesztet de mind kettő (-) lett. De viszont olyan érzésem van mintha föl lenne a hasam puffadva, és ha eszek utána úgy nézek ki mint aki állapotos...

Ez az izgalomtól lehet mert ez volt az első és nagyon izgultam...lehet a hányinger is ettől van? mert féltem?


2011. dec. 10. 11:00
 1/8 A kérdező kommentje:
17/L
2011. dec. 10. 11:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha 3 hónap eltelt, ésa tesztek negativak akkor nem valószínű hogy terhes vagy, a hányinger és a többi dolog adódhat ugymond álterhességből (mert bemeséled magadnak hogy terhes vagy és ezért jelentkeznek a "tünetek") vagy szimplán az idegeskedéstől. Egy nőgyógyászati vizsgálat megnyugtatna
2011. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

2 hónapja voltam ultrahangon mert az izgalom tönkretett...

és a méhemre is ránézett az orvos. 2 hónapos "baba" már látszódott volna? És mi van ha nem nézte meg jól? Én sajnos olyan személyiség vagyok akit nehéz meggyőzni :(

Szerintetek?

2011. dec. 10. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan persze, hogy látszott volna már valami. Ha a baba 2 hónapos, akkor a terhesség már 10 hetes, ilyenkor már "komoly" méretei vannak a csöppségnek. 4 mm körüli pl. a CRL, ha jól rémlik.
2011. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A crl (ülőmagasság)olyankor már 26 mm, mi azon a héten láttuk először mozogni is, ha jól emlékszem, bár lehet eggyel utána, az már két hónapja volt :)). Azt tuti nem nézi el senki, ne parázz.
2011. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
héjj, ha te 3 hónapja voltál a barátoddal, és 2 hónapja az uh-n, akkor az uh idején még max 4 hetes volt a terhesség. nem két hónapos. vagy én vagyok a hülye? mert akkor a 26 mm az nem áll. de ettől függetlenül tutira nem vagy terhes.
2011. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Uram Isten! Biztos nem vagy terhes,
2011. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
NEM VAGY TERHES!!!! De, ha ennyire izgulós vagy, inkább ne szexelj, mert ebbe fogsz tönkremenni idegileg!
2011. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!