Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok. Nagyon...

7hetes terhes vagyok. Nagyon megfáztam, de lázam nincs. Ezek közül árthat bármelyik a picinek?

Figyelt kérdés

Tantum verdét szopogatok, csipkebogyó teát iszom és 2x csepegtettem az orromba Otrivint,mert nem tudtam elaludni(annyira nem kaptam levegőt).


Valamelyik árthat neki?


2011. dec. 10. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

mi az a tantum? nézd meg mit ír lehet e terhesen a többi nem.


az elsö trimeszterben gyógyszert nem szabad szedni nem ismertek a hatásai a fejlödö magzatra.

2011. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Tantum Verde egy szopogatós tabletta.Ennyit találtam róla:


Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Terhesség és szoptatás alatt a benzidamin helyi használata megengedett.

2011. dec. 10. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tantum verde helyett mézes tea. Orrcsepp helyett sós vizes inhalálás. Jobbulást neked!
2011. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megkérdezem a védőnőt lehet-e szopogatost bevenni, azt mondta nem lehet. Inkább mézes tea, meg sok sok c-vitamin.

2011. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2napig nyomtam az ágyat,nagyon fájt a torkom és a nyakam,nem kaptam levegőt. Calcium Sandoz pezsgőtabit napi 2x meg 1000mg C vitamin..rengeteg tea.. Védőnő ajánlotta, aki nem ma kezdte.. Tantum is mehet, 2.babámmal szedtem. Gőzölhetnél is. Jobbulást!
2011. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat.Hasznosítani fogom őket!

Talán most már keveredek ki belőle.

2011. dec. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!