Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok és még...

8hetes terhes vagyok és még mindig nincs semmi tünetem. Eddig bár feszült a mellem, de ma már az sem fájt. Valami baj lehet a babával?

Figyelt kérdés
2hete voltam orvosnál,már hallottuk a szivhangját,de aggódom,hogy nekem miért nincs semmi tünetem...Emellett meg is fáztam.Mit egyek,igyak hogy gyorsan kikeveredjek a náthából?Szerencsére lázam nincs,csak az orrom folyik
2011. dec. 8. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Adj hálát, hogy nincs tüneted, ha lenne, az lenne a baj, hidd el... :o)


Sok folyadék és pihi. A nátha nem halálos szerencsére és a babának se lesz semmi baja ettől.


Jobbulást és jó pocaknövesztést!

2011. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok.

Semmi tünetem nem volt, kb. a 10-11. hétig. Akkor is csak a mellem volt egy ici-picit érzékenyebb, de az sem mindig.

Ne aggódj, sok kismama mondta már, hogy nincsenek tünetei. Örülj neki, hogy nem fogod végig hányni az első 3 hónapot :)


Nem szabad gyógyszert szedned, főleg az első 3 hónapban nem. Forró tea, esetleg méz. De ha nem javul konzultálj egy orvossal.


Jó babavárást!

2011. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha minden rendben volt a dokinál, akkor amiatt hogy nincs terhességi tüneted, nem lesz semmi baja a babának!

Az első terhességemnél nekem sem volt. Én inkább örültem neki, hogy nem hányok, és szédülök össze- vissza, nem fáj a mellem stb...

Most a második terhességemnél már volt az elején és alig akart elmúlni kb a 18. hét után nem volt már hányingerem. De az étvágyam kb . 20. hét körül tért vissza!Alig tudtam megenni valamit, pedig tudtam hogy a babának kell! Még szerencse hogy a gyümölcsöktől nem undorodtam!

A náthával kapcsolatban, kérd ki az orvosod tanácsát, hogy mit ajánl, hogyan kúráld ki magad!

Jó egészséget, és babavárást!

2011. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Minden rendben volt,szépen dobogott a kicsi szivecskéje is.Csak hát olyan sok rosszat lehet olvasni...Akkor megpróbálom megnyugtatni magam,hogy minden rendben van!

Tudom,hogy gyógyszert nem szabad bevenni az első trimeszterben,csak gondoltam hátha van valakinek házi praktikája megfázás ellen.Kedden megyek dokihoz,akkor kikérem a véleményét,addig meg iszom a fincsi teát

2011. dec. 8. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem kötelező a terhességi tünet. Inkább örülj neki, hogy jól vagy. Nekem nem volt ilyen szerencsém, mindegyik terhességemet végigkísérte a hányás.
2011. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Ne aggódj! Én a 9. hétig azt sem tudtam, hogy baba lesz, mert a menstruációm ugyanúgy megjött és 5-6 napig tartott, nem is gyanakodtam. Utána sem éreztem semmi különöset, már kezdtem örülni, hogy megúszom rosszullétek nélkül... A 37. héttől viszont annyira égett a gyomrom, hogy aludni is alig bírtam, ráadásul, ha csöppségem ficánkolás közben eltalálta a gyomromat, még ki is jött belőlem amit addig ettem. :) Szóval csak csendben örülj, hogy nem vagy rosszul! A fiacskánk a 39. héten született meg teljesen egészségesen (3800gr és 51cm). Ne félj, a rosszullét nem feltétele az egészséges babának.

Nekem megfázásra azt javasolta az orvos, hogy egyek sok gyümölcsöt, igyak sok folyadékot és pihenjek minél többet.

2011. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj! Én is 8 hetes vagyok és szintén semmi bajom sincs, tegnap voltam orvosnál és minden rendben van, megnyugtatott :)szóval csak örüljünk neki hogy nem vagyunk hányósak :) szép babavárást :)
2011. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemmel se volt semmilyen tünetem ilyen korán 10.hét körül kezdődött néha este az émelygés,ennyi.A szülés napjáig nem volt semmilyen panaszom velük max.néha égett a gyomrom.

A náthára sok gyümölcs és mézes tea nekem segített.Na meg persze pihenés!

gratulálok,vigyázz magatokra.

2011. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Most már megnyugodtam!:)
2011. dec. 9. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!