Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha negatív a...

Manócskaah kérdése:

Lehetek terhes ha negatív a tesztem?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy tesztet mert egy napja késett de negatív lett.ma már két napja késik de a hőm még mindig 37,3 és pozi lett az ovu tesztem(jósteszt) ami 3nappal ezelőtt még teljesen negatív volt. 29.napnál járok,27.napra szokott megjönni de ma sem fog.holnap már a 30.nap lesz és eddig 7éve menstruálok de sosem jött még meg 30.napra vagy annál többre.Szerintetek?
2011. dec. 10. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg korán teszteltél! Várj még 5-6 napot és ha addig sem jön meg, akkor nagy esélyed van a + eredményre!!!


Kívánom, hogy baba legyen a dologban, ha erre vágysz! :)

2011. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz.Csak lehet tul koran csinaltal tesztet.Par nap mulva probald ujra,biztos pozitív lesz.Drukkolok h ugy legyen...
2011. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet,de ahogy te nem tudod biztosan úgy mi sem. Nekem alapjaiban stabil és biztos ciklusaim vannak. Ettől még az elmúlt harminc évben négyszer megesett az, hogy egy hetet vagy annál többet késett, és kétszer terhes voltam kétszer pedig nem.
2011. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Remélem bab van a dologban:) nagyon jó lenne :) azért csináltam tegnap mert akkor már egy napja késett és azt gondoltam kimutatja ha van baba.De nem regeli első pisiből csináltam hanem kb dél körül addigra már 3x voltam pisilni,nem tudom ez számít e
2011. dec. 10. 10:24
 5/9 A kérdező kommentje:
megnéztem a tegnapi nega terhes tesztem és mára lett rajta egy halvány 2. csík:O tudom ilyenkor már nem értékelhető de azért gondoltam elmondom. Tegnap 5percig nézegetem és semmi el is tettem mérgembe és rásem néztem csak most és. . . mitől van ez?
2011. dec. 10. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok!


Elméletileg 10 percig értékelhető egy teszt, tehát lehet, hogy miután letetted, aztán jelent meg rajta a halvány második csík, de persze ez nem biztos. Ha van a közeledben egy drogéria menj el és vegyél még 1 tesztet, hátha mégis pozitív :))

2011. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom h 10percig értékelhető.ezért ezzel a teszttel nem is foglalkozom,majd hétfőn újra tesztelek ha addig nem jön meg:) köszi a választ:)
2011. dec. 10. 10:45
 8/9 A kérdező kommentje:
ma pozitívat teszteltem:))
2011. dec. 12. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!! Sok Boldogságot! :)
2011. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!