Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most váltam el és az új páromtól várom a babát,de ha nem vesz el a volt férjem nevét kapja a kicsi. (magyar törvény.. :-(( ) Tegnap szólt, hogy elvesz feleségül. 32 hetes vagyok megkaptuk az engedélyt a jegyzőtől a sűrgős házasságra. A páromnak szóltam, hogy gyűrűt kéne venni. Erre ő azt mondta, hogy minek mert ez csak formaság. Két tanú meg mi leszünk ott. Azt hittem a szívem szakad meg, hogy csak ezért vesz el. Egsznap csak bőgnék. Amúgy c2110 a méhszájam ezért lett megsürgetve. De nagyon rosszúl esik. Ti mit tennétek?
2009. máj. 15. 12:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

a gyűrű nem kötelező, de így a házassághoz már nincs nagy kedvem. Bár azt mondta majd egy év múlva lesz templomi...

De hát én már abban sem hiszek. Csak szomorúvá tesz, hogy így viselkedik. Azt hittem, hogy szeret de már ebben is kételkedek. Pedig lesz egy babánk is. Akit nagyon szerettünk volna. Főleg ő ragaszkodott, mert neki még nincs. Már-már kezdem azt hinni, hogy csak egy olyan nőt keresett aki szűl neki. tele vagyok kérdésekkel és fájdalommal. :-((

2009. máj. 15. 14:54
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled. :(

Próbálj meg pozitív lenni! A pasiknak sok egyszerre a gyerek és a házasság gondolata. :) Próbáld az eszéhez mérni, vagyis a neméhez. Persze csak ha bebizonyosodtál róla, hogy szeret. Különben nincs értelme.

2009. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne. Bár mi soha de soha nem is veszekszünk. Sőt úgy alszunk mint egy fonott kalács. Lehet, hogy most engem érint érzékenyen.
2009. máj. 15. 19:37
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!